FOTO: Tereza Pergnerová v televizních začátcích. Byla to neuvěřitelná divoška!

Aktualizováno 14.01.2017

Tereza Pergnerová
Zdroj: TV Nova

Kdo by neznal kultovní hlášku „Čágo belo, šílenci“, která provázela Terezu Pergnerovou v dobách její největší televizní slávy. Pamatujete si ale ještě, jak tehdy Tereza Pergnerová vypadala a moderovala? Připomeňte si to!

V devadesátých letech se Tereza Pergnerová prakticky přes noc stala idolem teenagerů díky moderování populární hitparády Eso. Mladá, krásná a talentovaná moderátorka si život užívala plnými doušky a nešetřila radami typu:„Dělejte si, co chcete, ale nikdy se pak za to nesmíte stydět.“ Byla rebelka, a proto k ní tolik mladých vzhlíželo. Jenže taková popularita s lidmi v tak mladém věku dokáže pořádně zamávat. Eso moderovala čtyři roky a poté se po ní slehla zem. V ústraní stihla porodit dvě děti, vdát se a opět se rozvést a dlouhou dobu se léčit z drogové závislosti.


Zdroj: TV Nova

Nyní je už její problematická minulost dávno pryč! Tereza se snaží být především dobrou matkou svým dvěma dětem, přestože ji diváci televize Nova mohli vidět jako krkavčí matku v seriálu Ordinace v růžové zahradě před osmi lety. Kvůli roli se nebála razantní změny image a přebarvila si vlasy na modro!
 

Na Terezu Pergnerovou se nezapomeňte dívat v reality show Akce nový domov už dnes večer v 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PROMĚNA TEREZY PERGNEROVÉ: Poznali byste ji?
PŘÍBĚH, KTERÝ VÁS ROZPLÁČE: Rozvod, opuštění dětí a pád až  na dno. Nyní dostane novou šanci 


Novinky z NOVY