PROMĚNA TEREZY PERGNEROVÉ: Po 20 letech se opět vrátila na Novu. Poznali byste ji?

Aktualizováno 14.01.2017


Již dnes televize Nova odvysílá první díl reality show Akce nový domov. Jak emotivní natáčení vnímala moderátorka Tereza Pergnerová? Na co ráda vzpomíná a co jí bude chybět?

Tereza Pergnerová s týmem pomáhá vytvářet lidem nový domov, protože ti, kteří jsou do projektu zapojení, mají domovy kvůli nedostatku financí často nevyhovující nebo nebezpečné. „Nejsou peníze ani síly a ty podmínky jsou často hrozné,“ říká Tereza, podle které jsou v projektu fantastičtí lidé, kteří prostě měli v životě smůlu.


„Nejsou to rodiny, kde by chyběla láska,“ říká Tereza Pergnerová o lidech, kterým se show rozhodla pomoct. Díly podle ní prý budou dokonce láskou přímo přeplněné. Co rodinám chybí, jsou finance, kvůli kterým se dostaly do těžké životní situace. „Chceme jim ukázat, že na nich někomu záleží,“ říká Pergnerová, podle které show není jen o tom předělat lidem domovy.


Přiznala, že si během natáčení vůbec nepřipadala jako moderátorka, připadala si jako člověk, který tam aktivně je, prožívá události den po dni a pak se najednou raduje, že má radost někdo jiný. „Takže žádné kartičky, žádný scénář, jenom vy, situace, krásná rodina, hlavní hrdinové a ten pocit,“ dodala.

„Když se nám podaří v lidech a divácích vytvořit ten samý pocit a prožitek, který my jsme měli na tom místě, tak budu nejvíce šťastná,“ řekla Tereza Pergnerová o dnešním dílu. „Ten člověk je úžasný, úplně jsem propadla jeho kouzlu,“ svěřila se Tereza Pergnerová ohledně pana Sporera, jehož příběh diváci uvidí už dnes večer.

První díl reality show Akce nový domov si nenechte ujít už dnes ve 20:20 na Nově!

Nepřehlédněte:
PŘÍBĚH, KTERÝ VÁS ROZPLÁČE: Rozvod, opuštění dětí a pád až na dno! Nyní dostane novou naději
Návrat Terezy Pergnerové na obrazovky Novy! Moderuje novou reality show


Novinky z NOVY