Karambol v baru a naštvaný zákazník: Utajený šéf by se ve vlastním hotelu rukama neuživil!

Publikováno 26.05.2022

Zdroj: TV Nova

Už v úterý večer přinese TV Nova další díl premiérové řady Utajeného šéfa. Hlavním hrdinou tentokrát bude ředitel sítě hotelů Czech Inn Hotels Jaroslav Svoboda, který bude v přestrojení za pouličního muzikanta shánějícího stálé místo zjišťovat, jak dobře funguje zákaznický servis v jeho hotelech – a kde se případně nabízí místo pro zlepšení. Ambice šéfa stran poskytování těch nejlepších služeb jsou totiž nemalé!

Zdroj: TV Nova

​Hotel je velmi komplexní zařízení, v němž se pohybují desítky lidí nejrůznějších povolání, které jej udržují v chodu. Pokud má šéf poznat všechny, bude to jistě exkurze nanejvýš poučná. Už během své první zastávky v hotelové kuchyni se však poučí, že zdejší práce není vůbec tak jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Šéf si bude muset vyslechnout kritiku na svou pomalost i nedůslednost, protože papriky nejsou správně nakrájené a ani nádobí nezáří čistotou, jak by mělo. O mnoho lépe se mu však nepovede ani za barem, kde dokonce způsobí karambol. Jaký? Podívejte se ve videu. Navíc to vypadá, že jeho kolegyně začíná něco tušit…

Zdroj: TV Nova

​Nejvíc trápit se však bude Jaroslav Svoboda v kůži pokojské. Pod vedením hlavní pokojské Mariany má za úkol uklidit celou nálož pokojů a zabrat mu dá už ten první. Ve zřídkavých momentech oddechu se mu nicméně povede zapříst s kolegyní rozhovor a dozvědět se něco víc o jejím životě. Mariana má maminku na Ukrajině a kvůli zuřícímu válečnému konfliktu se o ni pochopitelně bojí, přestěhovat ji do Prahy však z nejrůznějších důvodů zatím není možné.

Zdroj: TV Nova

Je hotelový šéf skutečně tak nezručný, jak se zdá? A projde jeho přestrojení tváří v tvář mladé budoucí kriminalistce, která pojímá jistá podezření? To uvidíte v úterý 31. 5. ve 20:20 na Nově a už teď na Voyo.


Novinky z NOVY