Odvaha jí nechybí: Po tréninku v Ulici šla Kristýna Hrušínská donaha před objektivem fotoaparátu!

Publikováno 24.05.2022


Kristýnu Hrušínskou mohou diváci televize Nova znát jako Vandu ze seriálu Ulice. Dcera Jana Hrušínského a Miluše Šplechtové odhodila stud a rozhodla se kývnout na nabídku nafotit sexy snímky pro lifestylový časopis.

Herečka se v sexy prádle představila divákům Ulice již několik týdnů zpět, kdy sváděla svého hereckého kolegu Martina Fingera coby Evžena. Nyní se svlékla a nafotila smyslné fotografie, které potěší nejedno pánské oko.

​Kristýna má krásnou postavu a výsledné fotografie si nemůže vynachválit. Původně však nabídku na focení nebrala vůbec vážně. Sexy snímky totiž poslouží i jako propagace filmu, který režíruje herečky manžel Martin Balcar. „Já jsem byla hrozně polichocena, když o tom začali uvažovat. Ono to původně vzniklo jako fór, dobírali si mého manžela, který režíroval ten film, že by mě mohli takhle propagovat, respektive ten film by mohl takhle propagovat,“ svěřila se nám Kristýna.

Zdroj: TV Nova

Herečka v seriálu Ulice hraje po boku své maminky Miluše Šplechtové a dědečka Rudolfa Hrušínského. A nás zajímalo, jak právě její maminka na odvážné snímky reagovala. „Já mám pocit, že mi to přáli a vlastně z toho měli radost,“ dodala Kristýna.

Seriál Ulice můžete sledovat od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo.


Novinky z NOVY