První dobrá: Anna Polívková rozvrací manželství, a ještě si to užívá!

Publikováno 18.05.2022


Tvůrcům originální skečové show První dobrá, kterou vysílá každou středu večer stanice Nova Fun, není nic svaté. Pro své VIP hosty vymýšlí vtípky na hraně, během jejichž natáčení se opravdu vyřádí. Ve čtvrtém díle pořadu s nimi spolupracovala herečka Anna Polívková, jež se toho opravdu nebála a s chutí si udělala srandu i sama ze sebe.

Vincent Navrátil, Jaroslav Blažek, Alexej Kolva a Ondřej Kubina jsou autorsky podepsaní pod novou skečovou show První dobrá, v níž se nezastaví opravdu před ničím. Jejich fórky jsou často přes čáru, v jednotlivých skečích nešetří sebe samé ani VIP hosty, jež si zvou do každého dílu a jež patří mezi naše filmové a divadelní hvězdy. V minulých dílech to byli například zoufalý Vojtěch Kotek, svůdná Hana Vágnerová či chlapácký Hynek Čermák, který se rozplakal jako želva. Tentokrát přijala hozenou rukavici Anna Polívková, jíž smysl pro humor opravdu nechybí a všechny své skeče náležitě herecky vytunila. 

Zdroj: TV Nova

​O herečce je známo, že doslova žije divadlem, že prkna, která znamenají svět, jsou pro ni vším, i domovem. A právě to si vzala na paškál čtveřice tvůrců První dobré. Vincent, Jaroslav, Alexej a Ondřej vyrazí za Annou samozřejmě do divadla, a tak jako první učiní odhalení, jemuž zpočátku ani oni sami nechtějí uvěřit. A nejen to. Na Annu Polívkovou toho praskne mnohem víc. Když právě neexceluje na jevišti, dělá šatnářku, což pro ni není zrovna tvůrčí a naplňující činnost. Jakmile začne v kapse jednoho z kabátů vyzvánět telefon, má nejprve i dobrý úmysl objasnit, proč dotyčný nemůže hovor přijmout. To se ale během chvilky pořádně zvrtne... Co všechno se děje v zákulisí divadla? Jak to sluší Anně Polívkové ve svatebním, proč je u ní karma zdarma a co je opravdu natolik na pováženou, že si i ostřílení tvůrci První dobré začnou dělat starost o její duševní zdraví?    

Zdroj: TV Nova

​„Jsem úplně nadšená z toho, že něco takového vzniká, že si člověk může udělat srandu ze sebe i z toho, co třeba v životě udělal. Nadšená jsem taky z celého týmu. Teď všude říkám, že jsem točila s takovou mladou partou a že ta jejich generace vypadá dost nadějně,“ svěřila se se svými dojmy z natáčení sympatická herečka a dodává: „Je to hrozně pěkně napsané a vymyšlené, hlavně jsem se tím docela dost pobavila.“ 

Tento díl První dobré sledujte ve středu 18. května od 21:35 na Nova Fun. Nebo už teď na VoyoNa Nova Plus pak najdete bonusy a ukázky. 


Novinky z NOVY