Útěk ze Severního pólu, dluhy a záchrana svátků: Podívejte se na netradiční vánoční příběh!

Aktualizováno 09.01.2019

Santa má bráchu - 1

Předvánoční čas tráví mnozí lenošením u televize. A na co jiného se dívat než na filmy s vánoční tematikou! Jak to ale vypadá, když se filmaři snaží přijít s něčím originálním a většinu vánočních klišé převrátí naruby?

Herec Vince Vaughn má mnoho podob, ale když slyšíme jeho jméno, představíme si ho především jako komika, který do své role vždy vnese něco nového. Zahrál si v Jurském parku, komedii Vybíjená, Nesvatbovi a Stážisti po boku Owena Wilsona nebo ve snímku Rozchod! s oblíbenou herečkou Jennifer Aniston.


Jak se ale zdá, i tento herec má v oblibě vánoční čas! Hned dva roky po sobě se totiž upsal pro hlavní roli ve vánočním filmu – nejdříve do Santa má bráchu, který spatřil světlo světa v roce 2007, poté do snímku Čtvery Vánoce z roku 2008. V obou případech mu po boku stála půvabná žena. V jednom případě to byla Rachel Weisz a v druhém Reese Whiterspoon.


Netradiční pojetí příběhu o Santa Clausovi přináší snímek Santa má bráchu, který si získal přízeň nejen u dětských diváků. Svým vtipem a stylem tak okouzlí i ty největší!

Mít mladšího bratra a ještě k tomu Santa Clause není nic snadného! Co čeká Freda Clause ve světě, ze kterého před lety utekl? Pojďte se podívat na Severní pól! Fred Claus v podání právě Vince Vaughna vyrůstá ve stínu svého bratra dobrodince, což v něm vyvolá vzdor, stane se z něj bručoun a odstěhuje se od své rodiny.

Svým nezodpovědným životem se však Fred dostane do problémů a potřebuje půjčit od svého bratra peníze. To má však určitou podmínku, a tak se Fred vydává na Severní pól. Skončí jeho působení katastrofou nebo se mu podaří zachránit Vánoce? 

Na film Santa má bráchu se můžete podívat již dnes večer ve 20:00 na Nova Cinema!

Nepřehlédněte:

CO JSTE NĚVĚDĚLI. Jako z pohádky! Kde se natáčela Nejkrásnější hádanka? Tyhle kulisy zná každý Čech!


Homosexuál? Heterosexuál? Při natáčení Casanovy měl Heath Ledger nečekaný problém

 


Novinky z NOVY