Sex ve městě z jiného úhlu: Projížďka na velbloudech, komplikace s natáčením a nadšená Miley Cyrus!

Aktualizováno 09.01.2019

Sex ve městě 2
Zdroj: Archiv TV Nova

Každé natáčení má nějaká úskalí a ani tento film se jim nevyhnul. Podívejte se, jak probíhalo natáčení hvězdného filmu a nezapomeňte se dívat na tento snímek plný vtipu, exotiky, krásy a samozřejmě sexu!

Kdo by neměl rád čtveřici kamarádek, které by se povahově nemohly lišit více. Ženy, které se nestydí za to, jaké jsou a neberou si žádné servítky, nás pobaví již podruhé v celovečerním filmu, který rozhodně stojí za shlédnutí. Tentokrát nás tyto šmrncovní krásky vezmou i "mimo město" a svým originálním humorem nám okoření nedělní večer!

Zdroj: Instagram / Facebook.com

Podívejte se také na zajímavosti, které jste o tomto filmu možná nevěděli!

1. Scéna, kde se hlavní představitelky ocitají na letišti v Abu Dhabi, se ve skutečnosti natáčela na letišti Menara v Marakéši, v Maroku.

2. Ve filmu zpívají hvězdné krásky také karaoke. Samotnou skladbu herečky nazpívaly v manhattanském studiu o několik týdnů dříve a pak byla použita k synchronizaci při natáčení.

Zdroj: Oficiální zdroj


3. Díky úspěchu prvního dílu se na druhý díl prodávaly lístky již šest týdnů před uvedením v kinech.

4. Natáčení probíhalo na skutečných písečných dunách a herečky jezdily na opravdových velbloudech.

5. Původně se měly ve filmu objevit Eva Green a Katie Holmes. Oběma však okolnosti nedovolily se natáčení zúčastnit.

Zdroj: Nova.cz


6.
Ve filmu se mihne také herečka Penelope Cruz. Natáčení její roličky jí zabralo dvě hodiny a za tuto příležitost byla velmi ráda. Je totiž fanynkou Sarah Jessicy Parker i celého seriálu.

Zdroj: oficiální zdroj


7. Manželka Davida Beckhama, Victoria, údajně usilovala o roli ve filmu.

8. Film se natáčeli i šest týdnů v Maroku. Filmaři původně chtěli natáčet v Dubaji, ale Spojené Arabské emiráty s natáčením nesouhlasily.
 

Zdroj: Oficiální zdroj


9. Ve filmu se několikrát objeví v rukou hlavních hrdinek kniha s názvem "Breakthrough", jejíž autorkou je Suzanne Somers, představitelka Carol ze světově proslulého seriálu Krok za Krokem.10. Miley Cyrus se o svém "mihnutí" ve filmu vyjádřila jako o skutečném zážitku. S Kim Cattrall (Samantha) natáčela v New Yorku celý den.

Nenechte si ujít tento snímek plný vášnivých scén, který vás zanese do exotických míst již v neděli 11. prosince na Nova Cinema ve 20:00!

 

Nepřehlédněte:

Troška náročného natáčení se zvířaty a troška létání. Co to je? Některé hádanky jsou pekelně složité


Příběh, u kterého nedokážete zadržet slzy. Se dvěma dětmi si osud nepěkně pohrál 


Novinky z NOVY