Britney Spears přišla o vytoužené dítě. Proč se jí sen o šťastné rodině neustále rozplývá?

Publikováno 18.05.2022


Velký úspěch neznamená vždy šťastný život, mnohdy je tomu dokonce naopak. O tom ví své i populární zpěvačka Britney Spears. Kolem této popové divy se neustále něco děje. V minulosti to byly třeba nepovedené vztahy, dvanáct let trvající opatrovnictví nebo kontroverzní příspěvky na sociálních sítích. Vybrali jsme pro vás nejzajímavější momenty z jejího života.

Pěvecký debut ve školce

Pěvecký debut si Britney Spears odbyla už v pěti letech, když vystupovala na besídce ke konci docházky do mateřské školy. O rok později vyhrála první talentovou soutěž.

Na televizních obrazovkách se objevila poprvé v roce 1992 v Mickeyho klubíku. Málo se ví, že se o účast ucházela už dříve, kvůli nízkému věku ji ale odmítli. Vystupovala s ní například Christina Aguilera, Ryan Gosling nebo třeba Justin Timberlake. Tehdy desetiletou dívku tehdy spíš ještě nenapadlo, že za sedm let budou tvořit všemi obdivovaný pár.

Zašifrovaná sdělení v písních

Jejich vztah na sebe strhával velkou pozornost fanoušků a novinářů. Když v roce 2002 po dvou letech skončil, vyvolalo to velkou vlnu spekulací. Britney prý měla údajně Justina podvádět s choreografem. Brzy poté zpěvák vydal videoklip k písni Cry Me A River, kde truchlí kvůli nevěře přítelkyně. Britney na to údajně měla reagovat baladou o ztracené lásce a odpuštění s názvem Everytime. Jak to bylo doopravdy, se už nejspíš nikdy nedozvíme.

Zamilovaný člen britské královské rodiny

Když jste popová hvězda, mnoho lidí vás nejenom obdivuje, ale kolikrát se do vás přímo zamiluje. Už méně časté je, když je to někdo z britské královské rodiny. Na konci 90. let měl být princ William zakoukaný do Britney. Dokonce si prý posílali e-maily, z plánovaného osobního setkání však nakonec sešlo. Kdo ví, jak by se vyvíjely jejich životy, kdyby jim to vyšlo?

Herecká kariéra

Viděli jste romantickou komedii Crossroads z roku 2002, kterou Britney produkovala? I když ji kritici rozcupovali a zpěvačka za něj získala anticenu Zlatá malina, nelituje, že do projektu šla. Tím její filmové ambice neskončily. O dva roky později se měla ucházet o roli Allie v snímku Zápisník jedné lásky, který získal velmi pozitivní hodnocení. Zahrála by si tak po boku Ryana Goslinga místo Rachel McAdams. Někteří kolegové, se kterými se seznámila už v dětství, ji provází celý život. V roce 2008 se objevila v jednom díle sitcomu How I Met Your Mother. Právě tato epizoda se následně stala z celého seriálu nejsledovanější a podle celé řady hlasů je i nejlepší.

Volání o pomoc na sociálních sítích

Sociální sítě výrazně změnily vztah mezi fanoušky a známými osobnostmi. Toho využila i Britney Spears, která vždy ráda šokovala. Nebojí se přidávat ani odvážné snímky, někdy na sobě nemá vůbec nic. Když byla v opatrovnictví svého otce, lidé spekulovali nad tím, zda příspěvky nesděluje zašifrované vzkazy. Dokonce vznikl i úspěšný podcast, který se je snažil vykládat. Nejčastěji jimi měla dávat skrytě najevo, že se cítí jako v pasti a touží po svobodě.

Rodina na prvním místě

Britney už v sedmnácti letech řekla, že chce nejpozději do čtyř let založit rodinu, i kdyby to mělo být na úkor kariéry. Prvního syna, Seana Prestona, měla v roce 2005 ve 23 letech. O rok později oznámila druhé těhotenství a narodil se jí druhý syn, Jayden James. Obě má s tanečníkem Kevinem Federlinem, který je měl během jejího opatrovnictví na starost. V kontaktu s nimi byla jen omezeně.

Od roku 2016 žije ve vztahu s trenérem Samem Asgharim,o dvanáct let mladším. Když v dubnu tohoto roku oznámila, že čeká dítě, vypadalo to, že se konečně blýská na lepší časy. Před několika dny ale sdělila světu, že o miminko přišla. Držíme palce, ať v budoucnu nalezne v životě štěstí a klid.

Britney Spears a Sam Asghari
Zdroj: Profimedia

​Celý dokument Osvoboďte Britney Spears, který mapuje život této populární zpěvačky, můžete sledovat na Voyo!


Novinky z NOVY