SNADNÉ TO NEBYLO! Iveta Vítová se svěřila s pocity po návratu!

Aktualizováno 02.01.2017


Krásná moderátorka Iveta Vítová má za sebou první moderování Odpoledních Televizních novin po třech letech mateřské dovolené. Jaké jsou její pocity? Jak zvládá práci a do toho péči o malou dcerku Anetku?

Oblíbená moderátorka Iveta Vítová se po třech letech vrátila k moderování. Diváci televize Nova ji budou pravidelně vídat v Poledních a Odpoledních Televizních novinách. Návrat po tak dlouhé době nebyl jednoduchý, ale krásná moderátorka má za sebou kamerové zkoušky, kde prokázala, že je stále skvělá. Jaké byly její pocity bezprostředně po prvním živém vstupu?

„Je mi jasné, že když se na to zpětně podívám, tak uvidím spoustu chyb, ale pro mě je úspěch, že jsem ty první zprávy vůbec přežila, že jsem je zvládla, a celé tak nějak dobře přečetla,“ říká skromně půvabná moderátorka.

Po rozhovoru měla namířeno domů „nakrmit dravou zvěř“, což znamená dcerku Anetku a manžela. Tím, že Iveta moderuje Odpolední Televizní noviny, má trochu problém s vyzvedáváním Anetky ze školky. Naštěstí má ale skvělou paní na hlídání, která Ivetě s těmito starostmi pomůže.

Usměvavá moderátorka se vrátila do přátelského prostředí, které je jí dobře známo. Jaký byl její návrat ne televizní obrazovky? Podívejte se na celé video.

Ivetu Vítovou můžete pravidelně sledovat v Poledních Televizních novinách v 12:00 a Odpoledních Televizních novinách v 17:00!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE ZPÁTKY! Podívejte se, jak to sluší posile moderátorského týmu televize Nova!

Je to muž, nebo žena? Podívejte se na vtipný přeřek moderátorky během přímého přenosu!


Novinky z NOVY