Co dělá slavné trio z Harryho Pottera DNES? Z jednoho z nich je zombík!

Aktualizováno 01.01.2017

Harry Potter: Herci dnes a ve filmu
Zdroj: Nova.cz

Harry, Hermiona a Ron. Trojice nezapomenutelných kouzelníků, které si budeme už nejspíš navždy pamatovat v osudových rolích. Podívejte se, jak se momentálně daří nejslavnějším filmovým čarodějům všech dob! Jsou z nich Zombík, Kráska a zmrzlinář.

Daniel Radcliffe jako Zombík ve festivalovém filmu

Zdroj: Oficiální zdroj

Zatímco Harry Potter je mainstreamové mega dílo s nepředstavitelnými tržbami, Danielův další počin je přesný opak. Film, který měl premiéru na Karlovarském filmovém festivalu byl sice úspěšný, ale vymanit se z role Harryho Pottera se Danielovi rozhodně nepovedlo. Uběhlo už pár let a pro Daniela stále nepřišla ta správná role, která by mu pomohla lidem připomenout, že už není jen ten Nebelvírský kluk s jizvou na čele.

• HARRY POTTER: Těchto filmových chyb jste si na 99% rozhodně nevšimli!

Radcliffe se ve svém post-potterovském období snaží sice vybírat role, které se ani zdaleka nesnaží soupeřit se slávou Harryho Pottera, ale nebojí se objevit v komerčním snímku – jako například Podfukáři 2. Uvidíme, co Daniel natočí dál a necháme se překvapit, zda-li se mu povede ukázat, že už není jen obrýlený čaroděj z Bradavické školy čar a kouzel.

Zdroj: Instagram

 
 

Emma Watson jako Kráska v pohádce

Zdroj: Oficiální zdroj

Dlouho očekávaná disneyovská pohádka Kráska a Zvíře v hlavní roli s Emmou Watson bude už brzy v kinech. Emma si pečlivě vybírá, s jakým režisérem bude točit, a v jakém filmu se objeví. Tato pohádka ji ale zaujala natolik, že o své roli Krásky moc přemýšlet nemusela. S režisérem Stmívání Billem Condonem si rozhodně sedli a všemi milovaná Emma skoro s určitostí na plátně předvede strhující výkon.

Zdroj: facebook


Kromě filmu se věnuje i divadlu a aktivně se zapojuje do podporování charit a rozvíjí také politické diskuze. Emmě se sice daří vyjít z Hermionina stínu o trochu více, ale doufejme, že éterickou krásku uvidíme i ve vážnějších a dospělejších dílech, než je tato disneyovská pohádka.

• Neuvěřitelná proměna! Podívejte se, jak se změnil Malfoy a další herci z Harryho Pottera!

 
 

Rupert Grint stále jako Ron Weasley

Zdroj: Oficiální zdroj

Rupert Grint byl na začátku kouzelnické série považován za toho nejtalentovanějšího a s největším potenciálem. Opak se stal pravdou. Na rozdíl od svých kamarádů ho nedokázal naplno zužitkovat. Rupert měl ale dětský sen, který si díky tučným honorářům z Harryho Pottera mohl splnit. Filmový Ron vždy toužil po tom stát se zmrzlinářem a mít svůj vlastní stánek. Není ale žádný troškař a pořídil si rovnou celou dodávku. Bohužel ani tahle kariéra se mu moc nepovedla a všechny vložené peníze prodělal.

Zdroj: Profimedia / Twitter


Naneštěstí mu už více než rok nikdo nenabídl žádnou větší roli, a přitom to je jeden z nejslavnějších britských herců! Je to k nevíře, ale je to bohužel tak. Doufejme, že se Rupertovi co nejdříve začne dařit, jeho talent nepřijde nazmar a on se přestane jen tak flákat po večírcích.
Všichni "tři čarodějové" se ze svých prozatím nejznámějších rolí snaží vymanit obstojně, ještě však nepřišel ten pravý čas a role. Otázkou je, zda je to vůbec potřeba?...

Harry Potter a Relikvie smrti (část 1) sledujte v úterý ve 14.40 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:


7 chyb, kterých jste si ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár určitě nevšimli!

JAK JI NEZNÁTE: Profesorka McGonagallová z Harryho Pottera zamlada. Opravdová sexbomba!

PAVOUCI A 15 TISÍC DÍVEK! Zajímavosti z natáčení Harryho Pottera, které jste určitě netušili!


Novinky z NOVY