EXKLUZIVNÍ ZÁKULISÍ: Unikátní reportáž z Českého slavíka. Hned za pódiem se děly věci!

Aktualizováno 30.12.2016

EXKLUZIVNÍ ZÁKULISÍ: Unikátní reportáž z Českého slavíka. Hned za pódiem se děly věci!
Zdroj: Nova.cz

Jak vypadá zákulisí Českého slavíka? Co se odehrává takříkajíc za oponou? Na exkluzivní pohled do uzavřeného světa celebrit vás zvou reportéři Veronika Petruchová a Daniel Brabec.

Přímý přenos z předávání cen pro nejlepší zpěváky, zpěvačky i skupiny roku mohli diváci sledovat v televizi, co se ale dělo v zákulisí, zůstalo pro mnohé z nich skryto, pokud nesledovali unikátní živou reportáž Veroniky Petruchové na internetu. Nyní se můžete díky ní a reportérovi Danielu Brabcovi podívat, co se dělo za zavřenými dveřmi, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane!

Český slavík, to není jen předávání cen na pódiu, diváky většinou nejvíce zajímá, jak se jejich oblíbené celebrity chovají v zákulisí mimo pódium. Přesně tuto atmosféru se snažila zachytit oba reportéři, kteří celý večer bez oddychu odchytávali známé i méně známé tváře a dělali s nimi pro diváky sledující přímý přenos ze zákulisí rozhovory.

Ewa Farna, Lucie Bílá, skupina Kabát, ale také třeba šatnářka, barman nebo další reportérky a reportéři, kteří se mísili v davu, ty všechny Veronika vyzpovídala a z každého vytáhla nějaké zajímavé informace, aby diváky u monitorů nenudila. Na to, co se dělo v zákulisí a co na sebe účastníci Českého slavíka 2016 prozradili, se můžete podívat na tomto unikátním záznamu!

 

NA CELOU UNIKÁTNÍ REPORTÁŽ ZE ZÁKULISÍ ČESKÉHO SLAVÍKA SE PODÍVEJTE ZDE.

 

Nepřehlédněte:
5 NEJ MOMENTŮ ČESKÉHO SLAVÍKA 2016: Kája zklamal. Salto mortale Sokola a hláška: „Nekupujte, adoptujte“!
Uteklo vám předávání Českých slavíků? Teď máte jedinečnou možnost! Podívejte se na exkluzivní záznam


Novinky z NOVY