Je to muž, nebo žena? Podívejte se na vtipný přeřek moderátorky během přímého přenosu!

Aktualizováno 30.12.2016


Živé přenosy jsou pro reportéry vždy stresující, protože co bude řečeno, to už nepůjde vrátit. O různé vtipné přeřeky proto nikdy není nouze. Co řekla moderátorka Veronika Petruchová během komentování zákulisí Českého slavíka?

Reportérka Veronika Petruchová se na Českém slavíkovi 2016 starala o přímý přenos ze zákulisí. Před kameru postupně přiváděla různé celebrity, jako je Ewa Farna nebo členové skupiny Kabát, rozhovor ale udělala i s lidmi ze zákulisí, bez kterých by to během takové velké akce prostě nešlo.

Veronika si proto před kameru přivedla třeba barmana, který se celý večer staral o to, aby měla vybraná společnost vždy plné skleničky, nebo šatnářku, díky které na konci předávání cen každý získal zpět svůj svrchní oděv. A právě šatnářka hraje důležitou roli v našem videu!

A nutno dodat: Všechna čest! Utáhnout s mikrofonem tříhodinový přenos, navíc v úzké chodbě, kde občas vůbec nikdo není, to už je hodně tvrdá moderátorská škola. Ale reportérka magazínu Prásk! to zvládla dokonale. A navíc to často byla skvělá zábava. Podívejte se na video!

 

Nepřehlédněte:
Uteklo vám předávání Českých slavíků? Teď máte jedinečnou možnost! Podívejte se na exkluzivní záznam
VIDEO: Vlasta Horváth prozradil, co si doma postavil. Teď čeká, jak budete reagovat


Novinky z NOVY