VIDEO: Vlasta Horváth prozradil, co si doma postavil. Teď čeká, jak budete reagovat

Aktualizováno 29.12.2016


Zpěvák Vlasta Horváth, jehož jméno je neodmyslitelně spojeno se soutěží Česko hledá SuperStar, se na čas stáhl od médií do ústraní a pracoval si v tichosti na svých projektech. Na letošním Českém slavíku ale prozradil velice zajímavé informace!

O talentovaném Vlastovi Horváthovi nebylo dlouho vidu ani slechu. Co se za tu dobu v jeho životě událo? Přestěhoval se z podkrovního bytu, udělal přístavbu a postavil si nové nahrávací studio!

To nejdůležitější, co se momentálně v jeho životě odehrává a co potěší nejednoho fanouška, je samozřejmě to, že Vlasta bude natáčet zbrusu novou desku! „Máme hotový single a uvidíme, jaké na to budou reakce a jak se to bude líbit hlavně našim fanouškům.“  Vlasta také prozradil, že s kapelou chystají menší experiment a jsou zvědaví, jak na něj fanoušci budou reagovat. Tak se určitě máte na co těšit!

Vlasta rád hraje v menších prostorech, jako jsou kluby nebo divadla, protože s kapelou mají v oblibě různé akustické koncerty. O turné a nové desce Vlasty Horvátha vás budeme samozřejmě včas informovat!
 

NEPŘELÉDNĚTE:

Zklamaný Petr Bende: Na Slavíka se těšil kvůli jedné věci. K té ale nedošlo!

VIDEO: Vykolejená Ewa Farna v zákulisí Slavíků. Takhle rozhozenou jste ji ještě neviděli!


Novinky z NOVY