Tommy Lee Jones v komedii Pán domu! Co jste o filmu nevěděli?

Aktualizováno 26.11.2016

Pán domu
Zdroj: Archiv TV Nova

Herec Tommy Lee Jones je oblíbencem mnoha generací a není se čemu divit! Tentokrát nebude jen chytat zločince, ale zahraje si i na chůvu pěti puberťaček!

Mnoho mužů by pro tuto možnost zabíjelo, ale Roland Sharp v podání Tommyho Lee Jonese by dal cokoliv, aby v ní nebyl. Přece jen hlídat pět pubertálních roztleskávaček není žádná sranda, zvláště pro někoho, kdo už má svá léta a jisté zásady.

 

Zdroj: Archiv TV Nova


Když se ale tyto květinky stanou klíčovými svědkyněmi v případu, nezbývá Sharpovi nic jiného, než tolerovat v koupelně dívčí spodní prádlo nebo podnikat nákupy nutných holčičích potřeb. Poroto se rozhodne nastolit tvrdý řád a dívkám po prvním pokusu o jejich zabití nezbývá nic jiného než ho dodržovat.

Zdroj: Archiv TV Nova


Sharp nakonec získá nejen pět věrných přítelkyň, ale také novou životní lásku. Holky také ukážou, že nejsou jen rozvernými roztleskávačkami, které se chtějí jen bavit, ale že to umí rozpálit i mimo hřiště. Tato komedie plná dramatických zvratů a nebezpečných scén stojí jistě za shlédnutí!

A co jste o tomto filmu možná nevěděli?

1. Nikdo z herců ani štábu netušil, jak film skončí. Režisér prozradil závěr až měsíc poté, co byly natočeny všechny ostatní scény.

2. Zbraň, kterou má Tommy Lee Jones ve filmu, patří ve skutečnosti jemu. Jde o kolt 1911.

3.
Původně měla být postava Rolanda Sharpa (Tommy Lee Jones) agentem CIA. Jones si ale prosadil změnu na texaského rangera, a to nejspíš proto, že z Texasu pochází.
 

Zdroj: Archiv TV Nova


4. Původní název filmu byl „Cheer Up“.

5. Během natáčeni došlo i ke zničení drahé techniky – když autobus při automobilové honičce dostal smyk, převrátil se a vrazil do jedné z kamer.
 

Zdroj: Archiv TV Nova


6. Ve scéně, kdy Heather (Vanessa Ferlito) vstupuje k Sharpovi (Tommy Lee Jones) do auta, aby mu pomohla z pout, si sundává vlásenku z vlasů. Avšak v dalším záběru si do vlasů teprve sahá.

7. Heather (Vanessa Ferlito) zmíní, že snímek Olověná vesta (1987) je jejím velmi oblíbeným. R. Lee Ermey, který zde ztvárnil roli kapitána Nicholse, se objevil právě i ve filmu Olověná vesta.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

Nenechte si ujít tento napínavý snímek plný vtipu a adrenalinových scén již v sobotu 26. listopadu v 17:20 na Nově!

 

Nepřehlédněte:

Nejslavnější role hollywoodského hezounka! V čem byl Tom Cruise nejlepší? HLASUJTE!

PROGRAM NA SVÁTKY: Báječné Vánoce na Nově! Těšte se klasiku i filmové hity

 


Novinky z NOVY