JAK JI NEZNÁTE: Profesorka McGonagallová z Harryho Pottera zamlada. Opravdová sexbomba!

Aktualizováno 16.12.2016

Maggie Smith
Zdroj: Oficiální zdroj

Představitelka profesorky Minervy McGonagalllové z oblíbené čarodějnické ságy Harry Potter letos v prosinci oslaví 82 let. Neuvěříte, jaká to byla v mládí kráska!

Dětské hvězdičky filmové série Harry Potter vyrostly v dospělé a mnozí z nich se vyloupli do krásy. Co se ale protentokrát vrátit zpět v čase a podívat se, jak vypadala zamlada třeba profesorka McGonagallová?

Roli přísné ale spravedlivé profesorky proměn ztvárnila herečka Maggie Smith. Tato opravdová dáma je jednou z nejváženějších hereček své generace. Herecké kariéře se věnuje už přes půl století a za své výkony získala mnoho ocenění. V roce 1989 jí byla udělena dokonce Britská koruna za skvělé dramatické schopnosti. Mimo jiné je také dvojnásobnou držitelkou Oscara!

Zdroj: Profimedia

Málokdo cšak ví, jak silnou vůli herečka musela mít během natáčení filmu Harry Potter a Princ dvojí krve a jak moc se musela přemáhat – bojovala totiž s rakovinou a střídala ozařování v nemocnici se září reflektorů na place. Tento boj, o kterém štábu vůbec neřekla, nakonec naštěstí vyhrála!

Zdroj: Oficiální zdroj

Vrásčitý obličej, úzké rty a vyvalené oči, to se nám vybaví, když se řekne jméno Maggie Smith. Tato výrazná veteránka ale byla v mládí pořádná kočka! Jak se vám jako mladice líbí?

Zdroj: Oficiální zdroj

 

Další díl z filmové série Harry Potter sledujte v sobotu od 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

PAVOUCI A 15 TISÍC DÍVEK! Zajímavosti z natáčení Harryho Pottera, které jste určitě netušili!


7 chyb, kterých jste si ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár určitě nevšimli!


Novinky z NOVY