Štefan Pčelár se pochlubil rozkošným přírůstkem. Sledujte techniku, s jakou dítě drží

Aktualizováno 15.12.2016

Štěfan Pčelár
Zdroj: facebook.com

Vzpomínáte si na charismatického zpěváka ze Superstar? O Štefanu Pčelárovi s přezdívkou „Itcho" nebylo chvíli vidu ani slechu. On ale stále koncertuje a možná má i nový přírustek do rodiny!

Co myslíte, drží fešák své novorozené dítě nebo ne? Kdo odpověděl, že ne, měl pravdu. Štefan má prý na děti ještě spoustu času. Takovéhle miminko podle jeho slov držel v rukou poprvé a je to i vidět! Div, že mu dítě z rukou nevypadlo, ale my věříme, že to Slovenský rodák z Nitry jistě všechno dožene a až se mu jednoho dne narodí vlastní přírůstek do rodiny, tak svou techniku určitě zlepší.

Myslíte si, že by fešák Štefan byl na rodinu už připravený? Přátele na jeho Facebooku o tom mají jasno! „Na to není připravený nikdo a kdo si myslí, že ano, stejně potom valí oči!!!!!", píše Štefanova kamarádka na Fecbooku. 

Zdroj: facebook.com

Zajímá vás co Štefan dělá, když zrovna nemá dítě v náručí? Koncertuje se svou kapelou Jamestown s kterou hrál už za dob Superstar. Prý nikdy neměl ambice na muzikálová prkna, chce na koncertech rozdávat radost všem svým fanouškům a dělat hlavně to, co ho baví!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZKAŽENÉ KLAPKY z Tvojí tváře: Co se stane, když to Ondra Sokol pokazí? Lehnete smíchy!

VELKÁ HVĚZDA s uznáním pro kolegy: Montserrat Caballé a vystoupení Jana Ciny v Tvojí tváři


Novinky z NOVY