LÁSKA KVETE V KAŽDÉM VĚKU: Herečtí manželé Bob Klepl a Eva Holubová: Jak to spolu mají?

Aktualizováno 14.12.2016


Potkali se v divadle a to se jim stalo osudným. Bohumil Klepl a Eva Holubová se znají už více než tři desetiletí. Co o svém vztahu prozradili?

Už to bude 33 let, co se znají, z toho 23 let spolu hrají v jedné divadelní hře. To už je doba dlouhá na slušnou ponorku, Bohumil Klepl a Eva Holubová ale tímto problémem netrpí. Dokonce si říkají „herečtí manžele“. Proč herečtí? Nejsou totiž spolu a ani nikdy nebyli, oba mají doma své vlastní partnery. A dle svých slov si své dobré přátelství „nezkazili“ nějakou vzájemnou nešťastnou láskou nebo vztahem.

Bob se nedávno objevil jako jeden z hostujících porotců v druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas, radost z toho ale nakonec neměl. „Hodnotit své kolegy bylo peklo,“ řekl, „Protože všichni byli dobří a vy musíte dát někomu ten jeden bod a někomu osm...“ Je pravda, že rozhodovat se mezi tolika talentovanými lidmi a skvělými výkony musí být opravdu těžké. Nicméně Bob se s tím popral opravdu statečně!

Zdroj: TV Nova

Přestože k sobě Bohumil Klepl a Eva Holubová mají blízko a určitě znají spoustu svých tajemství, jak si povedou v jednoduchém testu, jestli znají oblíbené jídlo nebo barva toho druhého? Podívejte se v reportáži!

Nepřehlédněte:
Neuvěřitelný 11. díl Tvojí tváře! Která z proměn byla ta nej? HLASUJTE!
Tak tohle nikdo nečekal. U vítězného vystoupení Honzy Ciny se rozbrečel i Kohák!


Novinky z NOVY