Andrea Němcová

Aktualizováno 14.11.2014

Andrea Němcová se usmívá často a ráda
Zdroj: TV Nova

Půvabná moderátorka Střepin vás pozve do svého soukromí.

 

Přehrajte video Diskutujte o tvářích Novy

 
Andrea Němcová se narodila 29. května 1976 v Táboře, má bratra Lukáše. Vystudovala Střední hotelovou školu v Praze a hned po jejím ukončení se v roce 1994 rozhodla studovat IPVČ Tábor – aplikovanou sociologii. Od roku 2007 studuje na Univerzitě J. A. Komenského – sociální a mediální komunikaci.

Moderátorka má také rozsáhlou praxi. V letech 1996 až 1997 pracovala v Televizním vysílání Tábor jako moderátorka hitparád, reportérka a posléze i moderátorka zpráv. V roce 1997 odešla Andrea do TV Gimi v Českých Budějovicích – moderovala zprávy a diskuzní pořady, poté nastoupila do konkurenční televize, kde působila jako zpravodajka. Postupně se vypracovala na pozici reportérky zpravodajství. V roce 2000 odešla na TV Nova, kde nejprve působila jako reportérka zpravodajství a posléze coby reportérka pořadu Střepiny. Nakonec pořadem provádí jako moderátorka a stává se jeho vedoucí.

Co zájmy a záliby? Andrea miluje sport (kuželky, aerobic, jízda na Trike 8, plážový volejbal), četbu, hádanky a hlavolamy, zvířata, dobré jídlo, klábosení s příteli, seznamování s novými lidmi i novými krajinami a cestování za teplem.


Novinky z NOVY