Návrat Terezy Pergnerové na obrazovky Novy! Bude moderovat novou reality show

Aktualizováno 10.12.2016

Tereza Pergnerová - 1
Zdroj: TV Nova

Tereza Pergnerová bude opět moderovat na Nově. Zapomeňte ale na všechno, co o ní víte, tentokrát se objeví v úplně nové roli!

Televize Nova si na dva prosincové večery připravila novou reality show s názvem Akce nový domov, která dává lidem v těžké životní situaci možnost začít znovu. První díl odvysílá Nova ve středu 14. prosince, díl druhý bude následovat o týden později. Diváci budou moci Akci nový domov sledovat vždy od 20:20 , celou show je provede oblíbená moderátorka Tereza Pergnerová. Na vlastní kůži se přesvědčí, v jak otřesných podmínkách někteří lidé žijí, často bez jakékoliv naděje na lepší budoucnost. Akce Nový domov dá příležitost rodinám hodit starosti o bydlení za hlavu a vstoupit do nové životní etapy.

Zdroj: TV Nova


„Jsem moc ráda, že mohu být součástí tohoto projektu, ve kterém dáváme lidem, kteří se ocitli často na samém dně, šanci na lepší život a hlavně i naději“, říká Tereza Pergnerová.
A právě tuto naději a možnost odrazit se ode dna přináší Tereza už v prvním díle pořadu, a to devětašedesátiletému Zdeňku Sporerovi, se kterým si osud nehezky pohrál. Zdeněk Sporer je dědečkem dvou malých kluků, třináctiletého Daniela a jedenáctiletého Dominika. Oba chlapce vychovává už 10 let sám v malém panelovém bytě v Mostě. Pan Sporer se snaží dát svým vnukům vše, co potřebují a na bydlení už nezbývají finance. Jejich byt tak nelze označit jinak než za nevyhovující a v mnohých ohledech zdraví a životu nebezpečný.


Akci nový domov si nenechte ujít ve středu 14. prosince od 20.20 na TV Nova.


Nepřehlédněte:
POZOR, ZMĚNA! Od tohoto týdne se mění čtvrteční program na Nově!
NEPŘEHLÉDNĚTE: Na Smíchov se vrací kultovní seriály!
 


Novinky z NOVY