Jak žijí Hillary Clinton a Donald Trump? Pohled do jejich soukromí hodně překvapí

Aktualizováno 07.12.2016

Donald Trump a Hillary Clinton - 1
Zdroj: Profimedia

Mají dvě z momentálně nejfrekventovanějších jmen v celých Spojených Státech, přitom si žijí poklidný a nerušený život. I když, pár výjimek se najde.

Volební klání o křeslo v Bílém domě pomalu vrcholí a 9. listopadu bude znám nový prezident Spojených států. Novým "nejmocnějším člověkem světa" bude buď miliardář a americký patriot Donald Trump, nebo manželka bývalého prezidenta Hillary Clinton.
 

Jak se žije s momentálně nejslavnějšími jmény v Americe? O tom si reportéři CNN povídali s Donaldem Trumpem a Hillary Clinton. Ale tito dva nemají s prezidentskými kandidáty nic společného. Jsou to obyčejní lidé, kteří jen měli štěstí (nebo smůlu?) na jméno.
 

Zdroj: CNN

 

Donald Trump pracuje v Inova Schar center jako onkolog, Hillary Clinton se živí jako "event specialist", tedy stará se o zábavu a pracuje na organizaci soukromých i veřejných akcí.
 

Jaké to je žít s tak slavným jménem? "Když mě někdo potká poprvé, většinou slyším: ´Děláte si ze mě legraci? To myslíte vážně?´ Chvíli to trvá, než jim vysvětlím, že to není vtip a opravdu se tak jmenuju. V restauraci se mi párkrát stalo, že moje rezervace po telefonu vyvolala obrovské pozdvižení a párkrát jsem neočekávaně dostala soukromý VIP salonek s pozorností podniku," směje se Hillary, která má s prezidentskou kandidátkou společnou vedle jména už jen barvu vlasů. Obě jsou blondýny.
 

Zdroj: CNN

 

Ale má se svým jménem i problémy. "Facebook nechce moje jméno. Napsali mi email, že si musím zvolit jinou přezdívku. A jiné moje účty pravidelně napadají hackeři," pokračuje Hillary.
 

Donald Trump dokonce s druhým, nebo spíš s prvním, Donaldem Trumpem přišel do styku. "Kdysi jsem ho vyzval, aby si nechal spolu se mnou vyholit hlavu. Měla to být akce na podporu výzkumu rakoviny, dva Trumpové bez vlasů. Ten nápad ale odmítl, nechtěl přijít o vlasy," směje se sympatický lékař.
 

Zdroj: CNN

 

TV Nova vysílá přímý přenos amerických voleb s názvem „Americká noc“. Exkluzivní přímý přenos amerických voleb mohou diváci sledovat v noci z úterý na středu (z 8. na 9. listopadu) od 2.40 hod. středoevropského času.


Novinky z NOVY