Miluje metal, trpí ADD a k smrti ji děsí bakterie! Co ještě o známé herečce nevíte?

Aktualizováno 04.12.2016

Cameron Diaz v Masce

Její kariéru odstartoval snímek Maska z roku 1994. Od té doby pravidelně hraje v hollywoodských trhácích, vydělává miliony dolarů a několikrát byla nominovaná na Zlatý Glóbus. Jaké pikantnosti jsme na herečku zjistili, si přečtěte níže.

Americká herečka a modelka Cameron Diaz odstartovala svou kariéru snímkem Maska v roce 1994. Můžete ji znát z filmů jako Charlieho andílci nebo Prostě sexy. Co o ní ale možná nevíte?

 

1) Herečka navštěvovala stejnou střední jako rapper Snoop Dogg. Cameron dokonce přiznala, že od známého huliče jednou koupila marihuanu.

 

2) Cameron miluje hudbu, nejvíce pak heavy metal a hard rock. Sama ale zpívat příliš neumí a mluví se o ní jako o jedné z nejhorších zpěvaček Hollywoodu.

 

3) I přes lásku k tvrdším hudebním žánrům randila Diazová téměř čtyři roky s popovým zpěvákem Justinem Timberlakem. Rozešli se v dobrém v roce 2007. O čtyři roky později si společně zahráli v komedii Zkažená úča.

 

4) Obličej si herečka údajně myje jen vodou Evian a k smrti ji děsí bakterie. Klikám se vyhýbá, dveře otevírá loktem!

Zdroj: Profimedia


5) Ještě než se rodačka ze San Diega stala megaúspěšnou herečkou, působila jako modelka. Objevila se například v reklamách pro značky Nivea a Coca-Cola.


6) V původním znění pohádky o Shrekovi namluvila postavu zlobřice Fiony.7) Hlásá, že trpí ADD. Takoví lidé jsou často zasnění, nereagují, když na ně někdo mluví, stěží se soustředí a trpí poruchami pozornosti. Proto taky herečka nechce filmy nikdy režírovat.


8) Hereččinu kariéru odstartoval film s Jimem Carreym Maska. V té době prý trpěla silným akné a natáčení filmu se proto muselo na čtrnáct dní přerušit. Přesto se po masovém úspěchu akční komedie stala celosvětovým sex-symbolem.Na akční komedii Maska se můžete podívat v sobotu 5. listopadu v 15:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Na Smíchov se vrací kultovní seriály!

Takhle moderátorku neznáte: Lucie Borhyová se během focení odvázala!


Novinky z NOVY