Jak šel čas s Kristýnou a Denisem: Vztah jako z historického románu ustál i Luďkovy intriky!

Publikováno 06.03.2022


Vztah Kristýny (Sára Korbelová) a Denise (Libor Matouš) v leckterých pasážích připomíná historický román. Kristýna se po bolestivém rozchodu s Filipem Maléřem (Marek Salvet) rozhodla trošku více experimentovat a bavit se se svými vrstevníky. Při jedné takové akci potkala právě Denise, se kterým si ihned padli do oka.

Jejich vztah byl od počátku trnem v oku nejen Blance (Linda Rybová), ale i Luďkovi (Vasil Fridrich). Oba se Kristýně snažili různými cestami domluvit, aby se s Denisem již nestýkala. Její změny v chování, oblékání a účesu přičítali právě Denisovi. Kristýna měla to štěstí, že se mohla spolehnout alespoň na Adama, který jí byl často oporou. Celé napnutí v rodině vyvrcholilo tím, že se Kristýna odstěhovala k Denisovi a osamostatnila se.


Po dalších peripetiích byla Blanka nakonec ta, která dala Kristýně a Denisovi své požehnání a začala je oba brát jako součást rodiny. Luděk na druhou stranu k Denisovi hledal cestu opravdu těžko, Luděk se dokonce snažil Denise uplatit, aby se s Kristýnou rozešel, a nebál se na něj použít ani hrubou sílu či na něj zavolat policii.

Jenže Kristýna s Denisem nepovolili a jejich vztah je konečně brán jako hotová věc všemi členy rodiny. Oba vyrážejí společně na výlety do zahraničí a na brigády.

PS: Pokud jste velmi pozorní diváci našeho seriálu, všimněte si, že Kristýna dostala od Denise náhrdelník, který nosí skoro pořád na krku.


Novinky z NOVY