NEPŘEHLÉDNĚTE: Na Smíchov se vrací kultovní seriály!

Aktualizováno 01.12.2016

Seriál Přátelé

Připravte se na pořádné změny. Od 7. listopadu si Smíchov připravil novou programovou nabídku, která divákům přinese pravidelnou dávku zábavných seriálů. Na co se můžete těšit?

Každý den najdete na Smíchově pravidelný časový slot nabitý těmi nejlepšími sitkomy a seriály. Od 7. listopadu bude odpolední program patřit nejmenším divákům. Od 16:20 se mohou děti každý den těšit na oblíbený blok Smíškové , kde se budou i nadále střídat oblíbené dětské animované seriály jako Spongebob v kalhotách, Scooby-Doo, Kung Fu Panda či Tučňáci z Madagaskaru.

Po delší pauze se na obrazovky vrací legendární seriál Přátelé. Ross, Rachel, Joey, Monica, Chandler a Phoebe – to je parta přátel, na kterou se můžete těšit každý den v podvečer od 18:00. Smíchov divákům nabídne hned pět dílů v řadě.

Zdroj: oficiální zdroj

Vtipnou partičku vystřídá ve 20:20 rodinná situační komedie Kutil Tim – a to hned čtyřmi díly za sebou.

A pozor, další skvělá zpráva! Nově přichází na obrazovky Carrie Bradshawová, která ví hodně o sexu a nebojí se zeptat. Na Carrie a její nejlepší kamarádky se můžete těšit každý den v seriálu Sex ve městě od 22:15. Příběhy úspěšných třicátnic z newyorského prostředí nabídne Smíchov vždy ve dvou dílech za sebou.  

 

Zdroj: oficiální zdroj

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:  

V porotě 10. dílu Tvojí tváře bude rodák z Moskvy a oblíbený "vyvržený vorvaň"! O kom je řeč?

Velká dávka humoru v Hvězdné párty: Linda Finková to ve čtvrtek pořádně rozjede!


Novinky z NOVY