VIDEO: Rozdali si to s HURIKÁNEM! Hvězdy Novy se vznášely tak, až zapomínaly dýchat!

Aktualizováno 01.12.2016


V očích strach a pocity netrpělivosti! Takhle je neznáte. Známé osobnosti televize Nova se oblékly do uniforem, nasadily helmy a šly do víru!

Nezapomenutelný zážitek prožilo několik celebrit z televize Nova. Na vlastní kůži pocítily sílu opravdového hurikánu. Na několik minut byly zavřeny do prosklené komory o průměru 4,3 metrů a proti nim proudil vzduch rychlostí až 270km/h! A kdo byl tak statečný a šel do této adrenalinové výzvy?
 

Zdroj: Archiv TV Nova


Herečka Ordinace Lucie Zedníčková, která nám prozradila, že ač není adrenalinový typ, tak je nadšená a vděčná za tento zážitek. S ní se prolétly další tři statečné ženy. Herečka Ulice Patrície Solaříková, která si vždy přála umět lítat. Vznášely se i moderátorka Kristina Kloubková a herečka Anna Schmidtmajerová.
 

Zdroj: Archiv TV Nova


Také muži si užili létaní ve víru. Moderátor Petř Říbal po letu prozradil: „Člověk má takový strach a tělo je v takové panice, že jsem zapomněl dýchat!“ No není divu.

 

Zdroj: Archiv TV Nova

 

Moderátor Martin Pouva zase před letem hledal únikový východ, v průběhu si připadal jako vyvržený vorvaň, ale nakonec si to parádně užil! Herec Ulice Matyáš Valenta byl nejmladším účastníkem této výzvy a šlo mu to skvěle. Tomáš Dastlík byl ve svém živlu a dodal: „Mě nevadí žádné centryfugy, letadla a tak. Já si to velice užívám!“
 

A jak jste na tom s adrenalinem vy?

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Pořádný ANDRENALIN! Po tom jsem od dětství toužila, pochvaluje si Patricie Solaříková!

UKÁZKA z pondělní Ulice: Zlomové okamžiky ve vztahu Adriany a Eddieho! Jak to s nimi bude dál?


Novinky z NOVY