TO JE PARÁDA! Ewa Farna si připravila pro všechny fanoušky parádní dárek

Aktualizováno 27.11.2016

Ewa Farna 10 let
Zdroj: Nova.cz

Ewa Farna letos oslaví kulaté výročí deseti let na hudební scéně. Při této příležitosti si pro své fanoušky připravila speciální dárek!

Dárek pro fanoušky bude v podobě svého zatím největšího koncertu. Koncert „Ewa 10 let na scéně“ se uskuteční 11. listopadu v pražském Forum Karlín! Mediálním partnerem je TV Nova.
 

O předpokládané dramaturgii tohoto koncertu Ewa Farna již informovala dříve. Koncert bude sestaven ze zásadních skladeb celé její hudební kariéry, během níž vytvořila i spoustu duetů. Nyní může Ewa Farna s radostí oznámit účast prvních z avizovaných hostů. Mezi prvními pozvání na její jubilejní koncert přijali Majk Spirit, Klára Vytisková a zpěvačka Paticia. Se všemi zmíněnými umělci Ewa v minulosti spolupracovala.

 

S Majkem Spiritem Ewa natočila skladbu Generacia s Klárou Vytiskovou skladbu Toxique Girls, Patricia napsala text megahitu Boky jako skříň, který si na koncertě s Ewou společně zazpívají.
Na fanoušky ale na koncertě čeká i velká spousta dalších překvapení, mimo jiné i speciální nová řada merče a best of album, které bude vydáno pouze pro tento výroční koncert.

 

Zdroj: Nova.cz

 

Vstupenky na koncert „Ewa 10 let na scéně“ jsou k dispozici v předprodejní síti Tickeportal a některé sektory jsou již vyprodané - VIP zóna a sektor na sezení.


Novinky z NOVY