Vzestupy i pády vztahu Blanky a Evžena: Připomeňte si ty nejzásadnější okamžiky!

Publikováno 19.02.2022


Říká se, že stará láska nerezaví. Své o tom vědí Blanka a Evžen. Jejich vztah si prošel mnoha vzestupy i pády. Zavzpomínejte s námi na nejzásadnější okamžiky jejich vztahu.

Vztah Blanky a Evžena by se dal přirovnat k jízdě na horské dráze. Blanka prožívala velké trápení s dospívající dcerou Kristýnou a úlevu nacházela na dně sklenky alkoholu. Evžen zná jakožto abstinující alkoholik úskalí počínajícího alkoholismu a snažil se Blanku ochránit stůj co stůj. Do života Blanky se čím dál více montoval exmanžel Luděk, který Blanku podváděl s mladší ženou. Luděk se do vztahu Blanky a Evžena angažoval více než bylo zdrávo a dával najevo, že Evžen do jejich rodiny rozhodně nepatří, a nakonec dosáhl svého.

Blanka a Evžen k sobě měli koncem minulého roku opět velmi blízko. Bylo jim spolu dobře jako za starých časů, kdy zapomínali na realitu všedních dní a užívali si společné chvíle. Jenže potlačit své city prostě nedokážou, byť se o to hodně snaží. Vzájemná přitažlivost je přemůže, aniž by vlastně věděli jak. Stačí opravdu málo, aby svět kolem nich najednou přestal existovat, aby tu byli jen oni dva se svou láskou a vášní.


Novinky z NOVY