Včerejší jistoty berou za své. V Survivor nezůstane stát kámen na kameni

Publikováno 18.02.2022


Kmen Azua je plný skvělého brunche i chuti vítězství z posledních dvou výher. Jenže skřípající vztahy jen tak lehce strávit nejdou. Zatímco v táboře Mao se radují z chycené ryby, Azua začíná pomalu, ale jistě spřádat další plány na udržení svých spojenectví.

Zásadní souboj před kmenovou radou

Prsty aliance Enrique, VeveAylin v kmeni Azua sahají všude, a tak se Adam spojuje s Vladimírem, který rovněž nezapadá do žádné z utvořených skupin. Jenže souboj o imunitu je před námi a o vyřazování se teprve rozhodne. Utkání tentokrát rozseknou nejen rozpálené svaly, ale také chladná mysl. První dva body si s přehledem bere Azua, především zásluhou VladimíraDominiky. V Mau ale excelují Tomáš, Nikol, která konečně láme sérii proher, i Johy a pomalu tak dotahují na Azua. Právě poslední z jmenovaných nakonec získává pro Mao poslední bod a modří vítězí 7:5. Azua opět poputují na kmenovou radu!

Jeden za všechny, imunita pro jednoho

Kartami se však bude teprve míchat – přichází individuální imunita. Ve hře na výdrž a silné paže postupně odpadávají všichni kromě VladimíraAdama, který souboj nakonec vyhrává. Tento zvrat nikdo nečekal! Z Adama se rázem stává nejobletovanější dívka v táboře a všichni přemýšlí, jak se přidat na jeho stranu. Ten však vytváří vlastní plány – Veve nabídne nominaci do duelu s tím, že do souboje hromadně označí Braňa, nebo Veve obětuje DominikuAdam označí Braňa. Veve s uzavřením dohody neváhá ani minutu a hodlá k hlasování pro Dominiku přimět Aylin, Enriqueho, a dokonce i Toma. Jde o nabídku ke smíru, nebo o promyšlenou léčku? Pravda se nám odhalí až po setmění.

Jeden musí z kmene ven

Dodrží Veve slovo a vyřadí do duelu Dominiku? A jak se nakonec zachová Adam? V neuvěřitelně napínavém hlasování získává Dominika 4 hlasy a Vladimír 5. Plán zřejmě nevyšel podle představ a na Vladimírovi jde vidět jisté zklamání. Adam je však ve svém živlu. S úsměvem na tváři využívá svého práva držitele imunity a do duelu nominuje Enriqueho. VeveAylin jsou v šoku a zbydou jim jen oči pro pláč, a to doslova. Ostrá slovní přestřelka pak bude jen prvním stupínkem k souboji plném napětí a vzteku.

Osud kmene visí na kůstce

Zkušenosti a pevné nervy jsou v duelech mnohdy tou nejlepší zbraní. Enrique má ze začátku problémy s uzly. I když se Vláďu pokouší dohnat, ten je přece jen rychlejší a celý souboj vyhrává. Enriqueho cesta soutěží Survivor končí a Vladimír se může vrátit do rozbouřených vod kmene, které sám rozdmýchal.

Na kmenové radě se tentokrát odehrála skutečně nebezpečná hra! Jak se bude Dominika tvářit na zradu AylinVeve? Budou si muset hledat nové aliance? A jak se k novinkám staví kmen Mao? 

Sledujte další díl už v úterý 22. února na Nově od 20:20 hodin. Nejnovější díly najdete už nyní na Voyo!


Novinky z NOVY