Velká dávka humoru v Hvězdné párty: Linda Finková to ve čtvrtek pořádně rozjede!

Aktualizováno 26.11.2016


Nyní se podíváme za jedním z hvězdných hostů Hvězdné párty! Už tento čtvrtek budete svědky další napínavé bitvy mezi známými tvářemi. Pozvání do obýváku Petra Rychlého tentokrát přijala vždy usměvavá hlasová koučka, kterou moc dobře znáte z Tvojí tváře – Linda Finková. A vtipy rozhodně šetřit nebude.

Linda, jako správná showmanka, vás bude bavit i v Hvězdné párty. I přesto, že Linda vypadá vždy sebejistě, jisté obavy před natáčením přece jenom má. „Já právě moc nepiju, tak snad nebudu vypadat moc ohyzně, trošku se bojím, až se na sebe potom podívám," prozradila nám s úsměvem hlasová koučka Tvojí tváře.

 

Zdroj: TV Nova

Hvězdná párty je pro Lindu jako stvořená – miluje totiž soutěže. „Nejvíc se mi líbily takové ty hádačky, takové to posunování lístků, já totiž miluju, když to někomu vybouchne do obličeje a nejsem to já," z vesela okomentovala soutěž v Hvězdné párty, kterou moderuje Petr Rychlý.

Zdroj: TV Nova

A jak si Linda užila celé natáčení? To se dozvíte v naší reportáži. Nenechte si ujít vždy veselou hlasovou koučku ve čtvrtek ve 21:35 v Hvězdné párty.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jediná žena na gauči Ljuba Krbová: Občas je tam černá díra, řekla po natáčení
Připadala jsem si jako největší brzda, přiznává Aneta Krejčíková z Hvězdné párty


Novinky z NOVY