Divácká soutěž o mobilní telefony. Soutěžte s Nocí filmových nadějí!

Aktualizováno 21.11.2016

Noc filmových nadějí
Zdroj: TV Nova

V noci z pátku na sobotu proběhl již devátý ročník festivalu Noc filmových nadějí. Studentské snímky v rámci filmového festivalu hodnotila odborná porota složená ze známých osobností. A jaký je názor diváků? Hlasovat můžete i vy!

V noci z pátku na sobotu proběhl již devátý ročník festivalu Noc filmových nadějí. Studentské snímky v rámci filmového festivalu hodnotila odborná porota složená ze známých osobností. A jaký je názor diváků? Hlasovat můžete i vy!

Na videoportálu Nova Plus najdete v sekci Noc filmových nadějí více než 50 studentských snímků, které bylo možné zhlédnout v noci z pátku na sobotu na televizi Nova.

Na oficiální facebookové stránce Nova je v události Noc filmových nadějí připravena veřejná anketa, kde můžete dát hlas jednomu snímku, který se vám v sekci na Nova Plus líbil nejvíce. Neváhejte FB anketu sdílet, ať se do hodnocení zapojí co nejvíce diváků. Podpořte tak všichni naše nadějné české umělce.

Dne 7.11 2016 budou vyhlášeni tři divácky nejúspěšnější snímky. Zároveň bude vybráno šest hlasujících, kteří budou odměněni  telefonem Coolpad Modena 2. Tak s chutí do toho, udělejte si pohodlí a připravte se na příjemný filmový maraton.

Herní řád naleznete zde.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Pije víno a čte knihy. Tomáš Klus ukázal, jak se připravuje na roli porotce


Novinky z NOVY