JE TO VENKU! Proč se Arnold Schwarzenegger vrátil k herectví? Přesvědčil ho tento film

Aktualizováno 21.10.2016

Armold Schwarzenegger - Konečná
Zdroj: Profimedia

I když už není nejmladší, stále je hrozbou pro všechny padouchy! S ním sázíte na jistotu kvalitního "akčňáku" a večera plného napětí!

Arnold Schwaznegger si tentokrát zahrál roli bývalého člena speciální protidrogové jednotky v Los Angeles. Ten se po jedné nepovedené akci stáhne do ústraní a skončí v zapadlém městečku na mexické hranici, kde nejhorším zločinem je ukradené sousedovo kolo. Nudu a monotónní život však naruší telefonát agenta FBI, který ho informuje, že během převozu do mexické věznice uprchl nebezpečný boss mexické mafie.

Zdroj: Profimedia

A právě toto malé městečko je poslední zastávkou, kterou musí nebezpečný zločinec projít, aby se dostal do bezpečí své domoviny. Co by to byl ale Arnold za "poldu", kdyby zdánlivě nezastavitelného mafiána nechal v klidu projít svým městem? Nenechte si ujít nelítostný souboj a zjistěte, zda bude šerifovo městečko pro tohoto gangstera KONEČNÁ.


Podívejte se také s námi na zajímavosti, které jste o tomto filmu jistě netušili!


1. Arnold Schwarzenegger se chtěl ke své herecké profesi vrátit pozvolna, ale po přečtení scénáře k tomuto filmu neodolal!

2. Většina efektů se točila bez velkého využití digitálních triků. Arnold i na "stará kolena" točil značnou část akcí osobně.

3. Pro Arnolda to byla první hlavní role po filmu Terminátor 3: Vzpoura strojů.

Zdroj: Profimedia


4. Do hlavní role byl původně zvažován Laim Neeson.

5. Arnold Schwarzeneggeer si hned ze začátku poranil čelo. Naštěstí měl kvalitní lékařský tým, který ho dal dohromady.

Zdroj: Profimedia


6. Při honičce v kukuřičném poli byla auta speciálně upravena. Herci se jen tvářili, že řídí. Ve skutečnosti je řídili kaskadéři, kteří seděli nad jejich hlavami. Na střechách byly připevněné speciální ovládací klece, aby přes kukuřici viděli, kam jedou.

7. Podle scénáře mělo být kukuřičné pole hned za městem. Filmaři ale měli na konci ulici zelenou zástěnu a kukuřičné pole tam dodali dodatečně.

8. Počasí během natáčení filmařům rozhodně nepřálo.Točilo se v lednu a těsně před tím sněžilo, takže se následně v blátě protáčely kola aut.

Nenechte si ujít tento hvězdně obsazený akční snímek již dnes ve 22:15 na Nově!
 

Nepřehlédněte:

VIDEO: Pořádný ANDRENALIN! Po tom jsem od dětství toužila, pochvaluje si Patricie Solaříková!

TV Nova uvede Noc filmových nadějí na festivalu v Písku


Novinky z NOVY