VIDEO: Pořádný ANDRENALIN! Po tom jsem od dětství toužila, pochvaluje si Patricie Solaříková!

Aktualizováno 20.11.2016


Patricie Solaříková je skvělá herečka. Kromě toho ale umí i jiné věci, jako třeba létat. Nevěříte? Podívejte se na reportáž!

Kristina Kloubková, Martin Pouva, Lucie Zedníčková, Patricie Solaříková, Tomáš Dastlík, Matyáš Valenta, Petr Říbal a Anna Schmidtmajerová zažili pořádně adrenalinové chvíle!

Vyzkoušeli si sílu hurikánu. V prosklené letové komoře o průměru 4,3 metrů a celkové výšce neuvěřitelných 14 m s rychlostí vzduchu až 270 km/h létali a pokoušeli se i o různé akrobatické prvky. Na vše dohlížel zkušený instruktor, který dával pozor, aby všechny úkony proběhly bez komplikací.


Mnohým tvářím se splnil sen: „Já se přiznám, že jsem od dětství hrozně chtěla lítat. Tak se mi to zčásti dneska splnilo“, prozradila Patricie Solaříková ze seriálu Ulice. To Lucie ZedníčkováOrdinace v růžové zahradě 2 měla z počátku velké obavy: "Bála jsem se toho prvního momentu a pak, když jsem to absolvovala, tak bych chtěla znova a znova. Je to opravdu dobrá droga."

A obavy měla i mužská část osazenstva: "Když jsem měl přijít na řadu, tak jsem přemýšlel, jak bych odtamtud nenápadně zmizel, aniž by to někdo postřehl, to se mi nepovedlo. Takže jsem tam nakonec šel, a stálo to za to", nechal se slyšet moderátor Televizních novin Martin Pouva.

Jak to osobnostem televize Nova šlo a jak jim sedly letecké uniformy se podívejte ve fotogalerii. A celou reportáž plnou úsměvů, zážitků a srandy si nenechte ujít ve Volejte Novu v sobotu v 11:50 na Nově!


Novinky z NOVY