VIDEO: Pije víno a čte knihy. Tomáš Klus ukázal, jak se připravuje na roli porotce

Aktualizováno 20.11.2016


Tomáš Klus je vynikající zpěvák a herec. To ale není vše. Přijal nabídku stát se porotcem Noci filmových nadějí, kterou můžete exkluzivně sledovat již podeváté na kanále TV Nova. Jaký ale bude porotce? O tom a mnohem více se rozpovídal v reportáži Marcely Škábové.

O Tomášovi je známé, že ke všem svým povinnostem přistupuje velice zodpovědně. Sám Tomáš říká, že hodnotil nápad a technické provedení, ale velice ho překvapilo, jak mladí a talentovaní účastníci Noci filmových nadějí jsou. Nezavrhuje ani možnost, že by s některými účastníky rád v budoucnosti navázal spolupráci.

"Jsem knihomol a chtěl bych přečíst všechny knihy světa," přiznává Tomáš, ale dodává, že jeho žena Tamara ho naučila dívat se i na filmy. Neměla by ale právě díky tomu cítit konkurenci? Tomáš totiž přiznal, že pro herečku Emmu Watson napsal písničku a rád by, aby mu v klipu zahrála pravě ona.

Jste zvědaví, proč Tomáš Klus v roli porotce začal pít víno a kdo je idol jeho ženy Tamary? To zjistíte v reportáži, ve které vám dáme nahlédnout do pocitů novopečeného porotce! Noc filmových nadějí startuje na TV Nova již o páteční půlnoci!

 


Novinky z NOVY