1. díl - Svatby a rozvody slavných

Aktualizováno 27.01.2012


Čekají nás ty nejčerstvější informace a reportáže ze světa celebrit. Budeme řešit hlavně rozvody, svatby a to, proč Jiřina Jirásková opustila nemocnici!

Naším prvním hostem v hvězdném baru bude Helena Vondráčková s manželem. Dozvíme se, jak trávili prázdniny a co nového chystají. Jaký byl skutečný důvod rozpadu manželství slavné zpěvačky Lucie Bílé a jejího o čtrnáct let mladšího manžela Václava Noida Bárty? Uvidíte překvapivou zpověď a ještě překvapivější odpovědi...

Kauza: Iveta a Jiří
Pohádková svatba Ivety Bartošové a Jiřího Pomeje leží v žaludku hodně médiím. Proč vztahu nikdo nevěří? Proč se to všude hemží těmi nejhrůznějšími konci? Proč je nenechá společnost volně dýchat...? Vydali jsme se do zákulisí a podařilo se nám vypátrat několik zajímavých a velmi pikantních informací nejen o veselce, ale i o pozadí jejich vztahu.

Jirásková riskuje. Kvůli čemu?
Jiřina Jirásková utekla z nemocnice, i když prodělala tři vážné operace a 58 dní se nemohla postavit na nohy. Co za tím vězí? Známe odpověď.

A nakonec? POLICIE!
Třešničkou na dortu je módní policistka Františka, která se nebojí okomentovat šatník slavných celebrit a svými slovy ostrými jako náboje zasazuje jednu ránu za druhou. Žádná celebrita se jí nevyhne!!!

Chcete vidět „Přísně tajné zprávy"? Dívejte se už tuto středu od 21.20 na první díl zábavné show s ještě zábavnějšími hosty.

Na celý pořad se podívejte ZDE.

Nova.cz, Markéta Křivánková

Novinky z NOVY