VELKÝ NÁVRAT NA NOVU: Co Ivetu Vítovou po třech letech nejvíce překvapilo?

Aktualizováno 18.11.2016

Iveta Vítová se vrací do TV Nova
Zdroj: TV Nova

Tři roky mateřských povinností byly pro Ivetu Vítovou, jako pro každou maminku, jedním z nejkrásnějších období života. Nyní nasměřovala své kroky zpátky do televize Nova. Krásná moderátorka prozradila, co ji nejvíce překvapilo.

Iveta Vítová se po třech letech mateřské dovolené vrací zpět do zpravodajského týmu TV Nova. Má za sebou první pracovní den včetně kamerových zkoušek – jaký z nich má pocit? Jak se těší na vysílání a kdy ji diváci uvidí na obraze?


Máte za sebou první den v práci, včetně kamerových zkoušek – jaké jsou vaše pocity?

Upřímně řečeno dost smíšené. Když jsem ráno prošla kostymérnou a maskérnou, tak jsem měla pocit, že jsem ani na rodičovské dovolené nebyla, ovšem když jsem si sedla do studia, ty tři roky doma byly hodně znát. Samotnou mě překvapilo, jak lehce se z toho dá vypadnout.


Zdroj: TV Nova

 

Dá se moderování zpráv zapomenout? Trénovala jste po dobu mateřské?
Zapomenout asi ne, Televizní noviny jsem stále sledovala a snažila se všechno vnímat, ale když doma čtete v podstatě jen pohádky a říkanky, tak vás to ovlivní. Akorát si zažijete případné chyby a pak se jich těžko zbavujete. Dnes jsem zpětnou vazbu měla, když jsem měla možnost se na kamerovou zkoušku podívat. Vím, že mám hodně co zlepšovat a hlavně se musím naučit koncentrovat se znovu jen na čtení.


Zdroj: TV Nova

 

Jaké bylo loučení s Anetkou?
Loučení s Anetkou bylo dnes stejné jako už od září, kdy začala chodit do školky – vstávání, zoubky, snídaně, pusa na rozloučenou ve školce, zamáčknutá slza (ne její, ale moje), akorát tentokrát jsem už nešla domů, ale jela na Barrandov.


Zdroj: TV Nova

 

Kdy tě diváci uvidí na obrazovce?
Momentálně teď budu nějakou dobu zkoušet ve studiu, za což jsem moc ráda. Kdy se objevím ve zpravodajství? To je vlastně překvapení i pro mě!


Novinky z NOVY