V kmeni Mao to začalo vřít! Soutěžící Survivor se do sebe ostře pustili

Publikováno 25.01.2022


Survivor je drsná hra, ve které není jednoduché přežít. O tom se soutěžící kmene Azua a Mao přesvědčují každým dnem. A ve třetím díle reality show rozhodně nebyla nouze o emoce, a na povrch začaly vyplouvat sváry mezi soutěžícími.

Třetí díl přinesl řadu momentů, které ovlivnily vztahy mezi kmeny a rozhodly o tom, kdo si už v soutěži nezahraje.

Výměna hráčů

Oba kmeny čekaly na zásadní rozhodnutí svých kapitánů, kteří měli zvolit dva soutěžící, kteří půjdou do druhého kmene. Všechny zajímalo, proč se jejich kapitáni na noc nevrátili na ostrov, jak to bude dál i kdo by měl kmen opustit. V kmeni Mao si Iva byla jistá, že ji Tomáš vybere, proto situaci řešila nejvíc. Ani ve druhém kmeni Azua nepanovala přes noc klidná nálada. Společně se členové shodli na tom, že Braňo vybere Johy, Lukáše nebo Adama.

Verdikt nakonec padl. Braňo vybral ze svého kmene Johy, podle něj Azua potřebuje sílu a Johy je nejslabší. Druhý kapitán Tomáš zvolil opravdu Ivu, podle něj dokáže zapadnout do jiného kmene a umí s lidmi vycházet.

Zdroj: TV Nova

Souboj o imunitu

Souboj, který měl rozhodnout o tom, kdo se dostane blíž vypadnutí a vrátí se domů. Soutěžící se proti sobě postavili v klasické přetlačované, ve které měli získat celkem pět bodů. Po celou dobu hry týmy tlačily kládu oběma rukama před sebou. Nikdo nechtěl prohrát, všichni se za svůj tým rvali a dali do toho vše. Nakonec si výhru odnesl kmen Azua, který se mohl radovat z imunity. Mao naopak čekala první kmenová rada. Moderátor Ondřej také oznámil, že Johy má individuální imunitu a nemůže být vyhozena.

Zdroj: TV Nova

Návrat

Dobrá zpráva pro kmeny byla, že se vrátil do hry zbytek soutěžících, se kterými se společně v plném počtu vrátili na ostrovy. Někteří ale těžce nesli prohození hráčů, třeba Lukáš z kmene Azua měl problém s příchodem Ivy, jelikož nemá rád změny. V Mao naopak panovala spokojenost. Ostatní Johy přijali a byli rádi, že k nim přišla zrovna ona. Johy ale před sebou měla náročný úkol. Měla rozhodnout, kdo z nich půjde domů.

Zdroj: TV Nova

IvaAdam –⁠ nové spojenectví

Iva se pomalu začala zabydlovat ve svém novém kmeni, kde si našla osobu, která jí nejvíc padla do oka. Vyvoleným byl Adam. Zbytek kmene to nenesl moc dobře, protože Adama už předtím bylo všude plno a nedokázali si představit, jak to na ostrově bude chodit, když se ti dva spojí. Na tuto alianci nebyli připraveni.

Kmenová rada

Kmen Mao měl nervy na pochodu, nikdo nechtěl opustit ostrov. Bára přiznala, že se od začátku cítila jako slabý článek společně s Ivou. Nesympatie šly prý především od ChiliNikoly. Holky však dostaly zastání od Veroniky, která se prý v Báře zklamala. Nejvíc ji ranilo její chování.

Po ostré výměně názorů mezi Chili, BárouIvou začali členové kmene Mao postupně vybírat soutěžícího, který je jim nesympatický a už by s ním nechtěli na ostrově trávit čas. Nejvíce hlasů dostala Bára. Moderátor Ondřej poté vyzval Johy, aby vybrala ještě jednoho člověka, který se s Bárou utká v duelu, který rozhodne o jejich vyřazení. Johy k překvapení všech zvolila Matěje.

Zdroj: TV Nova

Duel

BáraMatějem se proti sobě utkali v duelu, ve kterém měli co nejdéle vydržet na improvizovaném dřevěném kříži. Rukama se museli celou dobu držet tyče, na které byly tři pásky. Jejich úkolem bylo se na pokyn moderátora Ondřeje posouvat po tyči až k nejužší třetí pásce. Souboj byl napínavý od začátku do konce. Nakonec výdrž a síly nestačily Matějovi, který prohrál a v soutěži skončil. Jeho pochodeň pohasla.

Jak dopadne další souboj o imunitu? A kdo začal tvořit alianci? Nenechte si ujít premiérový díl Survivor v pátek 28. ledna ve 20:20 na NověCelé díly najdete na Voyo!

Připomeňte si důležité momenty prvního a druhého dílu:


Novinky z NOVY