Jak se chovají celebrity, když vypadnou z role? Unikátní pohled na jejich soukromí!

Aktualizováno 07.11.2016

Hvězdná párty
Zdroj: TV Nova

Když zrovna nehrají, nebo nezpívají na pódiu, jsou to lidé jako všichni ostatní. Sedí v gauči, žvýkají brambůrky, popíjejí pivo nebo víno a hrají hry. Jaké? To uvidíte už příští týden v Hvězdné párty!

Není tomu dlouho, co v ateliérech na kopci nad Prahou vznikl zbrusu nový obývací pokoj. Co v něm bude? Sejde se v něm šest celebrit a dva hosté z řad diváků. Rozdělí se dvou dvou týmů a potom se do sebe pustí. Stejně jako když jsou občas večer doma se svou rodinou, utkají se v napínavých společenských hrách.

Jak bude vypadat formát soutěže?
V zábavné show Hvězdná párty své síly poměří vždy dva týmy složené ze tří českých celebrit, doplněné jedním soutěžícím z řad diváků. Jejich úkolem bude svého týmového spoluhráče přiblížit k finanční výhře. Týmy budou mezi sebou bojovat v různorodých párty hrách s cílem získat nejvyšší počet bodů, a tedy i možnost hrát o skutečné peníze.

Soutěžící – divák z vítězného týmu a jedna soutěžícím-divákem vybraná celebrita pak vstoupí do finálového kola, ve kterém jim moderátor položí celkem deset otázek. V případě, že soutěžící-divák odpoví na všech deset otázek správně, vyhrává 30 000 korun! Další částku potom věnuje na charitativní projekty. Jestliže odpoví správně na méně než deset otázek, získávají za každou správnou odpověď 1000 Kč.

V jedné epizodě se odehraje pět párty her a jedna finálová na závěr. A hvězdy si budou opravdu dávat do těla!

Více o formátu najdete ZDE


Novinky z NOVY