Vyhraje opět Karel Gott? Hlasujte v hudební anketě Český slavík Mattoni 2016!

Aktualizováno 21.11.2016

Karel Gott přebírá 40. slavíka
Zdroj: Profimedia

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety Český slavík Mattoni se uskuteční v sobotu 26. listopadu večer v Hudebním divadle Karlín. Ale hlasovat už můžete teď!

Hlasování končí 20. listopadu a jednotlivé vítěze vyhlásí v půrběhu slavnostního večeru režisér, herec a moderátor Ondřej Sokol, který v současnosti exceluje v hudební show Tvoje tvář má známý hlas.


Stejně jako v předchozích letech se bude hlasovat zasláním SMS z mobilního telefonu a prostřednictvím elektronického hlasovacího formuláře:

 

Cena odeslané SMS je stejná jako za jakoukoli jinou SMS, odpovídá běžnému tarifu hlasujícího. Není nikterak navýšena! Program hlasování je upraven tak, že z každého mobilního telefonu lze v každé kategorii hlasovat pouze jednou.


Podrobný návod jak hlasovat, je také na oficiálních webových stránkách (www.ceskyslavikmattoni.cz), které jsou koncipovány jako multimediální portál s propojením na Facebook. Webové stránky obsahují mimo jiné podrobná pravidla, pohled do historie, profily všech vítězů, tabulky, soutěže, hry, aktuální hudební novinky, ukázky klipů apod.

 

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml


Na slavnostním vyhlášení výsledků budou předány tyto ceny:


- Zlatí, stříbrní a bronzoví slavíci v kategorii Zpěvačka, Zpěvák a Hudební skupina
- Cena Absolutní slavík
- Cena Objev roku
- Cena Mattoni Hvězda internetu
- Cena Slavíci bez hranic (nejoblíbenější slovenský interpret v ČR)
- Cena pro nejoblíbenější píseň posluchačů Rádia Impuls
- Cena za nejstreamovanější českou skladbu na internetu

 

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml


 

Letošní ročník přináší novinku. Slavík se rozhodl dát šanci vystoupit na závěrečném galakoncertu mladým interpretům nominovaným zvláštní porotou. Nominováni jsou Atmo Music, Pavel Callta, Mirai a Voxel. O tom, kdo z nich vystoupí rozhodnou fanoušci v samostatném hlasování.


Novinky z NOVY