NEČEKANÉ SPOJENÍ: Robert de Niro a Michelle Pfeiffer. 5 VĚCÍ, co o nich nevíte

Aktualizováno 30.10.2016

Mafiánovi - 3
Zdroj: Bioscop

Film Mafiánovi je zábavná krimikomedie, která vypráví příběh bývalého mafiána Giovanniho a jeho rodiny. Ta se po dlouhém skrývání musí vypořádat s mafiány, na které Giovanni donášel.

Blakeovi jsou tak trochu jiná rodinka. Hlavou rodiny je bývalý mafiánský boss Giovanni Manzoni. O nic lepší není ani jeho drsná žena a dvě děti. Příkladnou spoluprací se zákonem si vysloužili zařazení do ochrany svědků.


Není to s nimi ale vůbec jednoduché. Půvabná dcera nejde pro ránu daleko. Syn se stane postrachem celé střední školy a paní Blakeová? Stačí se jí znelíbit a už vám hoří dům. Po dalších podobných incidentech jsou agentem Stanfieldsem přestěhováni do Francie.


Zdroj: Bioscop


Nejhorší se na ně ale teprve chystá. Mafiánské klany, na které Giovanni donášel, se blíží a chtějí jen jedno. Jeho smrt. Dokáže se rodina v nejhorších chvílích semknout a ochránit se?


1. Michelle Pfeiffer, která si zahrála Maggie Blake, řekla při obdržení scénáře, že jestli nebude mít společnou scénu s Robertem De Nirem, tak ho ani číst nebude.


Zdroj: Bioscop


2. Režisér filmu Luc Besson neměl o režírování filmu zájem. Poté, co se dozvěděl, že v něm bude hrát Robert de Niro, tak rychle změnil názor.

3. Michelle Pfeiffer byla již třikrát nominovaná na Oscara. Robert de Niro je jeho držitelem za ztvárnění boxerské hvězdy La Motty ve snímku Zuřící býk.


Zdroj: Bioscop

4. Michelle Pfeiffer se dvakrát objevila na obálce časopisu People jako nejkrásnější žena světa.

5. Dianna Agdon, která ve filmu ztvárnila mladou dceru, letos oslavila 30 let! Za své věčné mládí vděčí i jedné z hlavních rolí v populárním seriálu Glee. Při natáčení snímku Mafiánovi jí bylo 27 let.
 

 


Novinky z NOVY