DNES VEČER: Zatím spolu, zatím živi

Publikováno 17.12.2021


June zažije neobvyklé seznámení na letišti s mužem jménem Roy. Je to láska na první pohled, která ale přinese pro June řadu komplikací. Roy totiž není žádná bábovka, je to agent, kterému půjde pár lidí po krku. A do nebezpečné hry se zaplete i June.

Když se maloměstská dívka jménem June na letišti seznámí s tajemným cizincem, má pocit, že našla muže svých snů. Roy je ale tajný agent, který na sebe vzal nelehký úkol, a to chránit geniálního vynálezce Simonse, jenž vyrobil baterii, která se nemusí dobíjet. Proto je Simons cílem obchodníků se zbraněmi. A Roy jim stojí v cestě. Hned na začátku spadne letadlo s Royem a June a oni jediní pád přežijí. A pak už se rozjíždí nekonečná honička, kdy June zjistí, že je pro lásku schopná dělat neuvěřitelné věci, a Roy jí v tom výborně sekunduje. Rozjíždí se superakční podívaná, kdy se tento pár vyhýbá kulkám v Bostonu, skáče po střechách v Rakousku a na motorce ujíždí před býky v Seville. Nepřátel je ale daleko víc, a tak se June se Simonsem octnou v zajetí obchodníků se zbraněmi a je jen na Royovi, aby je zachránil. Akce se ale úplně nezdaří a Roy skončí postřelen v hluboké řece. Na hladinu se už nevynoří...

Nenechte si ujít akční komedii Zatím spolu, zatím živi v pátek 17. prosince ve 20:20 na Nově. Další akční filmy si můžete pustit na Voyo!


Novinky z NOVY