NÁVOD PRO KAŽDÉHO: Matouš Ruml z Comebacku prozradí, jak sbalit jakoukoliv holku!

Aktualizováno 27.10.2016

Seriál Ulice: Matouš Ruml jako David Kučera
Zdroj: TV Nova

Matouš Ruml je mladý sympatický herec, kterého můžete vídat i v seriálu Ulice. Ve filmu Karla Janáka si zahrál stydlivého studenta Marka, který se snaží oslovit svou vysněnou dívku. Je Matouš ve skutečnosti stejně ostýchavý jako jeho postavy?

Matouš je mladý herec, který vystudoval hudebně dramatické oddělení Pražské konzervatoře. Během studia také hostoval v divadle ABC i ve Stavovském divadle. V roce 2012 dokonce získal Cenu Thálie pro mladého činoherce do 33 let.


Herce si většina z vás nejspíš pamatuje jako ne moc bystrého středoškoláka s rovným kšiltem z televizního sitcomu Comeback, který aktuálně můžete sledovat na TV Nova. I přesto, že Lexa je šestnáctiletý, hormony nabitý puberťák, jeho představitel Matouš byl již v době natáčení ženatý a o dva roky později se mu dokonce narodil syn.

Matouš alias Lexa v sitcomu Comeback

Zdroj: TV Nova / Facebook


V současné době můžete sympatického herce vídat také v seriálu Ulice, kde ztvárňuje oblíbeného učitele fyziky Davida Kučeru. Ami Davidovi se v lásce moc nedaří. Před nedávnem totiž ukončil dlouholetý vztah a stále nemůže najít další spřízněnou duši, do které by se zamiloval.

Matouš jako David v seriálu Ulice

Stejně tak ve filmu ´10 pravidel jak sbalit holku´ si Matouš zahrál mimoně Marka, který sice dokonale rozumí vesmíru, ale nemá ani páru o tom, jak oslovit vyvolenou dívku. Kamarádi neradi vidí Marka nešťastně zamilovaného a tak si na pomoc přizvou Markova otce, který je odborníkem na balení.
 

I přesto, že sympatický herec se v rámci svých rolí proměňuje v nezkušeného puberťáka nebo ostýchavého chytrolína, v reálném životě má Matouš v lásce mnohem větší štěstí. Od roku 2007 je ženatý s manželkou Terezou, se kterou se zná již z konzervatoře. Herec se dokonce ženil již ve svých jednadvaceti letech a jeho ženě bylo tehdy devatenáct. Společně je můžete vídat například v Divadle v Celetné v představení Romeo a Julie či v Osiřelém západu nebo v mladoboleslavském divadle v představení Chaplin. Společně vychovávají dvě děti.

Matouš s manželkou a synem Nathanaelem

Zdroj: TV Nova / Facebook


Jste zvědaví,zda Marek porazí svou ostýchavost a podaří se mu oslovit vysněnou dívku? Dívejte se na film 10 pravidel jak sbalit holku již tuto sobotu ve 20.20 na TV Nova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Byli jsme hysteričtí, plakali, třásli se strachy, svěřila se barmanka. Ulice ZAŽIJE drama!

NÁZOROVÁ KONFRONTACE: Koho je to dítě? Zeptali jsme se Moniky i Ládi!

ORDINACE TENTO TÝDEN: Děsivá minulost Mázla a nemoc Reginy


Novinky z NOVY