Televizní obývák plný celebrit přímo u vás doma. Pojďte si udělat pohodlí, párty zrovna začíná!

Aktualizováno 22.10.2016

Hvězdná párty
Zdroj: TV Nova

Chcete znát své oblíbené tváře, když zrovna nic nehrají a jen tak se baví s kamarády? Máte jedinečnou šanci! V naší nové show Hvězdná párty budete mít mnoho příležitostí. Bavte se v přátelské atmosféře hvězdných hostů!

V zábavné show Hvězdná párty se utkají dva týmy, složené ze tří celebrit a jednoho soutěžícího z řad diváků. Budou se snažit svého týmového spoluhráče co nejvíc přiblížit k finanční výhře. Týmy mezi sebou budou bojovat v různých zábavných párty hrách. Kdo získá nejvyšší počet bodů se může těšit na finanční odměnu!


Večerem plným uvolnění a pohodové zábavy bude provázet oblíbený moderátor Petr Rychlý. K jeho angažmá v show se vyjádřila i programová ředitelka skupiny Nova, Alex Ruzek: „Jsme moc rádi, že bude show moderovat Petr Rychlý, který je v současné době jednou z největších televizních hvězd. Hvězdná párty je formát, který slibuje skvělou zábavu. Věřím, že bude diváky bavit a že se stanou pravidelnými hosty čtvrteční Hvězdné párty.“


Hvězdná párty je show na základě zahraniční licence formátu Hollywood Game Night společnosti NBC Universal. Tento formát býl uveden také v dalších deseti zemích po celém světě. Americká verze získala nejedeno významné ocenění včetně Emmy Awards!


Uvelebte se proto ve svých pohovkách a nechte se bavit. Hvězdná párty začíná na Nově už ve čtvrtek 13. října ve 21:35!


Novinky z NOVY