Láska, trenky, sexy ženy či divoká jízda tunelem. To vše, a ještě víc, vás čeká v sobotní bláznivé komedii!

Aktualizováno 14.10.2016

Život je život -

Už to bude rok a půl, co film režiséra Milana Cieslera a scénáristy Martina Horského, Život je život, spatřil světlo světa. Nyní však můžeme očekávat, že nám rozveselí sobotní večer!

V bláznivé české komedii se objeví známé herecké tváře, kterými jsou Ondřej Vetchý, Simona Stašová či Miroslav Táborský. Dále pak herečky Bára Poláková, Tereza Voříšková nebo Kristína Peláková.
 
Kdo by řekl do Františka, morousovitého a zároveň despotického otce tří dcer, že jeho život má i zcela jinou rovinu než tu maloměšťáckou. Ondřej Vetchý se v roli policajta stává ve své představivosti dobrodružným a neohroženým agentem ve stylu Jamese Bonda, který dělá přesně to, co si František ve svém šedém životě snad ani nedokáže představit.Hlavní hrdina má zároveň příliš vysoké nároky na to, jak mají vypadat životní partneři jeho dcer. Možná právě tím přivolává do jejich životů neschopné "maníky", otce neznámé a jiná individua. A aby toho nebylo dost, jeho manželství se začíná rozpadat. Objevují se nové ženy a noví muži. To vše je proloženo humornými hláškami a bláznivými scénami. Jak si asi každý dovede představit, takové rodinné eskapády a bujná fantazie hlavního hrdiny ani nemohou mít jiné ,než komické vyznění. Těšte se!Co jste asi nevěděli:

Klip k písni z upoutávkového videa k filmu se natáčel v noci v pražské restauraci Aureole. Ta je umístěna ve výšce 109 metrů, tedy ve 27. patře nejvyšší pražské budovy – City Tower.

Sexy "bond girl" hraje Kristína Peláková, která před šesti lety na Slovensku vyhrála soutěž Eurosong s písničkou Horehronie.


Novinky z NOVY