Pagáčová s Bagárovou spolu prožily netradiční den! Proč skončily v slzách?

Publikováno 04.11.2021

Patricie Pagáčová a Monika Bagárová
Zdroj: TV Nova

Patricie Pagáčová a Monika Bagárová společně hodnotí nejen hudební výkony v SuperStar, ale jsou také dobré kamarádky, které spolu tráví volný čas. Tentokrát se ale sešly, aby si vyzkoušely, jak se zachovat při první pomoci dítěti. A jelikož jsou obě maminky, neobešlo se to bez emocí.

„Dneska jsme byly na návštěvě za Mončou a Ruminkou, a nebyla to ledajaká návštěva,“ napsala Patricie Pagáčová na svém profilu na sociální síti. Společně s Bagárovou herečka absolvovala kurz, ve kterém se naučila, jak dítěti poskytnout první pomoc. „Nebylo mi z těch příběhů vůbec dobře a zkoušet resuscitaci miminka mi taky sevřelo hrdlo, ale jsem ráda, že jsem to absolvovala,“ dodala.

Podobně na tom byla i Bagárová. „Nechápu sama sebe, že jsem si na tak důležité informace neudělala čas dříve! Tento kurz nebyl jen o tom, že jsme si to vše zkusily, ale i o dlouhém povídání.“ Ani pro ni nebylo jednoduché poslouchat smutné příběhy. Jak zpěvačka napsala, oběma to vlilo slzy do očí. Kurz společně absolvovaly jako prevenci, kterou doporučily i ostatním.

Inspirovat se nechala například modelka Veronika Kopřivová. „Přesně, taky si říkám, že jsem ještě nebyla schopná to absolvovat, přitom na to myslím už od narození Ell. Jdu to napravit, protože tohle je opravdu důležité. Snad to nikdy nebudeme potřebovat,“ napsala v komentáři.


Novinky z NOVY