FOTO: Nejvíc sexy detektivové a policistky! HLASUJTE pro svého favorita!

Aktualizováno 12.09.2016

Detektivové
Zdroj: Archiv TV Nova

Urostlý, charismatický, malý, vysoký, s bradkou nebo bez? Od kterého seriálového detektiva byste se, dámy, nechaly dobrovolně zatknout? A vy pánové - od které detektivky? Hlasujte!

Každý z nás má jistě svůj oblíbený seriál z policejního prostředí. I když jsou některé scény drsné a do některých situací bychom se opravdu neradi dostali, rádi si nějakou tu "kriminálku" pustíme a hádáme, kdo je vrah. Kterému detektivovi nebo policistovi pomáháte s řešení případů u televizních obrazovek vy?

 

1. Columbo

 Starý baloňák, omlácené auto, pes jménem Pes a manželka, kterou nikdo nikdy nespatřil. To vše charakterizuje nezapomenutelného poručíka Columba, na kterého je každý vychytralý vrah krátký! Herec Peter Falk, který se dožil třiaosmdesáti let, dovedl tuto postavu k dokonalosti.

 

PŘEČTĚTE SI: Holky z porcelánu, ty nelétají v eroplánu! Jak vypadají dnes?
 

 

2. Adrian Monk

 

Zdroj: Archiv TV NovaHerec Tony Shalbou ztvárnil tuto originální postavu v seriálu Můj přítel Monk naprosto geniálně. Detektiv, který trpí snad všemi druhy fobií, získal své sympatie u mnoha diváků. Způsob, jak řeší kuriózní případy, i to, jak se vyrovnává se smrtí své milované manželky s pomocí své asistenty a kolegů, stojí opravdu za shlédnutí.


 

3. Horatio Caine

 

Zdroj: ProfimediaZpůsob, jakým si tenhle sympaťák sundává sluneční brýle, muselo odzbrojit snad každého. David Caruso, který si v seriálu Kriminálka Miami zahrál šéfa kriminální policie v Miami, dodal této roli velký šmrnc. Tajemnost a inteligence z této postavy přímo čiší a jeho oddanost svému týmu je obdivuhodná. Je snad tento muž ze sluncem zalité Miami vaším oblíbencem? Pokud ano, dejte mu hlas a můžete ho sledovat pravidelně na Fandovi!


 

4. Lilly Rush

 

Zdroj: ProfimediaZástupkyně něžnějšího pohlaví, se kterou si však není radno zahrávat. Philadelphská detektivka, která se zabývá neobjasněnými vraždami, zářila v oblíbeném seriálu Odložené případy. Diváky neokouzlila jen svými vyšetřovatelskými schopnostmi a kuráží, ale i svou poněkud atypickou krásou.ČTĚTE TAKÉ: Jak DNES vypadají ty nejznámější princezny z pohádek? Poznali byste je?
 

5. Mac Taylor

 

 

Zdroj: FANDA


Vyšetřovatel, který věří pouze v důkazy a v to, že vše je propojené. Bývalý člen námořní jednotky je oddán třem věcem: cti jeho vlasti, bezpečnosti svého města a bezúhonnosti své laboratoře. Město New York je, zdá se, v nejlepších rukou! Tento tajemný, chytrý a možná občas chladný muž má bezesporu své kvality. Je to snad to, co na něm obdivujete?

 

6. Laura Diamond

 

Zdroj: ProfimediaDo party seriálových detektivů a policistů přibyla nová členka - Laura. Snímek Případy pro Lauru můžete sledovat nově každé pondělí ve 21:40 na Nově. Když zrovna tato emancipovaná newyorská vyšetřovatelka neřeší kriminální případy, má na starosti dva nezbedné kluky. Oddělit práci od domácnosti je pro ni ale složité, vzhledem k tomu, že její bývalý manžel je jejím současným šéfem. Pokud s touto postavou sympatizujete, sledujte její příběhy a hlasujte!


 

7. Semir Gerkhan

 

Zdroj: InstagramNesmrtelný komisař, který je prostě nenahraditelný! Parťáky střídá, ale on zůstává. Tento nepříliš vysoký člen policejního sboru, jehož domovem je dálnice a jeho tempo je vražedné, získal během let na televizních obrazovkách velké množství fanoušků. A není se čemu divit. Jeho postava nepostrádá charisma, vtip a akční je možná někdy až moc! Ale to se divákům jistě líbí. Semira a jeho automobilové honičky můžete sledovat pravidelně na Fandovi!


 

8. Kamil Sedláček

 Zástupcem českých kriminálek a zároveň mladé herecké generace se stal Filip Tomsa v seriálu Policie Modrava. Diváci, kteří mají rádi řešení závažných zločinů v krásném horském prostředí Šumavy, si tohoto nadějného herce jistě pamatují. Kriminalista Kamil Sedláček alias Filip Tomsa je v seriálu zajímavým zpestřením. Můžete se na něj těšit i v nových řadách!


 

9. Cordell Walker

 


Trošku zvláštní, ale rozhodně skvělou volbu, představuje herec Chuck Norris. I když není typickým detektivem nebo policistou, je rozhodně brilantním bojovníkem proti kriminalitě. Tento texaský jezdec nás mnoho let oslňoval nejen svými bojovými schopnostmi, ale i lidskými vlastnostmi. Walker je jistě jedním z vašich oblíbenců!

 

 

 

Nepřehlédněte:

NEJ BLONDÝNA našich seriálů: Která je podle vás TA NEJ?Stín hollywoodských hvězd mu přinesl slávu! Jméno neznáte, tvář ale na 100%! Nebo snad ne?
 


Novinky z NOVY