Pašeráci, teroristé i američtí investoři: Nova Action představila premiérové pořady!

Publikováno 01.10.2021

Námořní vyšetřovací služba
Zdroj: Archiv TV Nova

Fanoušci Nova Action můžou jásat! Stanice začala vysílat celou řadu nových seriálů a pořadů v hlavních vysílacích časech. Na své si přijdou zejména milovníci špionážního prostředí, kriminálek a reality show.

Pátky patří na Nova Action reality show Strážci hranic: Austrálie. Pašeráky drog, ilegální migranty, teroristy nebo podezřelé předměty odhalují celníci na australských letištích. Jak tomu tak bývá, o nepředvídatelné kuriózní situace rozhodně nebude nouze. Lidská vynalézavost totiž nezná mezí! Díly najdete s předstihem na Voyo a po odvysílání na Nova Plus!

Zdroj: Archiv TV Nova

​Sobotní večer patří reality show Přežij a vyhraj Velká Británie. V ní diváci mohou nahlédnout pod pokličku speciálních vojenských jednotek britské armády. Třicet civilistů se pokusí absolvovat přijímací vstupní kurz, ve kterém musí pro začátek úspěšně projít fyzickými a mentálními testy. Podmínky jsou ovšem velmi drsné a uchazeči si často sáhnou na úplné dno svých sil! Díly najdete s předstihem na Voyo a po odvysílání na Nova Plus!

Zdroj: Archiv TV Nova

​Kdo má rád špionážní prostředí, ten by si měl vyhradit čas v neděli. Vysílá se totiž dokumentární seriál Odtajněno: Příběhy amerických špionů, který přinese nejedno šokující odhalení ze světa tajných služeb! V prvním díle například vyprávěla bývalá důstojnice CIA, Marti D. Petersonová, jak získala CIA v roce 1975 ke spolupráci ruského diplomata. Díly najdete s předstihem na Voyo a po odvysílání na Nova Plus!

Zdroj: Archiv TV Nova

​Pondělní večery ovládli američtí investoři. Hned ve dvou reality show právě za nimi chodí podnikatelé se svými návrhy a nabídkami. Kdo uspěje a komu se investoři vysmějí? To se dozvíte v show V dračím doupěti nebo Mezi žraloky! Díly najdete s předstihem na Voyo a po odvysílání na Nova Plus!

Zdroj: Archiv TV Nova

​Automobiloví nadšenci se mohou těšit na středu, kdy poběží reality show Bratři v dieselu. Partička tří kamarádů vyhledává vraky, ze kterých následně ve své firmě dokážou vykouzlit takové auťáky, které jsou schopni prodat za více než desetinásobek! Díly najdete s předstihem na Voyo a po odvysílání na Nova Plus!

Zdroj: Archiv TV Nova

​Středa bude patřit milovníkům kriminálek! Nova Action totiž odvysílá premiérovou řadu seriálu Námořní vyšetřovací služba: New Orleans. A aby se diváci nenudili ani ve čtvrtek, připravena jsou pořádná válečná dramata! Díly najdete s předstihem na Voyo a po odvysílání na Nova Plus!

Zdroj: Archiv TV Nova


Novinky z NOVY