Takhle vypadají po dvanácti letech! Poznali byste vaše oblíbené herce z Pojišťovny štěstí?

Aktualizováno 15.08.2016

Pojistovna stesti
Zdroj: Archiv TV Nova

Zestárli, zešedivěli, přibrali, nebo vypadají stejně jako před lety? Podívejte se, jak se změnili herci z vašeho oblíbeného seriálu!

Už je to neuvěřitelných dvanáct let, kdy se v roce 2004 objevil poprvé na televizních obrazovkách seriál Pojišťovna štěstí. Osudové zvraty, milostné zápletky i scény, u kterých se člověk ze srdce zasměje. Tím vším nás provázeli a stále provázejí herci jako je Miroslav Etzler, Alena Antalová, Kateřina Brožová, Petr Nárožný, Vojtěch Kotek, Nikol Štíbrová, Jan Šťastný nebo klenoty české filmografie Jiřina Bohdalová a zesnulá Jiřina Jirásková.

Zdroj: TV Nova

Podívejte se s námi, jak si s některými herci pohrálo stárnutí a dospívání!

1. Miroslav Etzler
Tomáše Krause si v seriálu zahrál charismatický Miroslav Etzler. Jeho seriálová postava se i přesto, že má krásnou a úplnou rodinu, zamiluje do Anny Jánské, kterou ztvárnila Alena Antalová. Ta se po tragické nehodě svého manžela objevuje v pojišťovně, kde Tomáš Kraus pracuje. A budoucí propletená romance je na světě!

Nyní se můžeme na Miroslava Etzlera těšit v druhé řadě úspěšného pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde patří mezi osmičku hvězdných soutěžících! I když není zpěvák a nevystupuje v žádném muzikálu, na tuto výzvu se velice těší. Díky tomu, že se věnuje již patnáct let charitě, má ale k této soutěži blízko.

Zdroj: Profimedia


2. Vojtěch Kotek
Tehdy teprve šestnáctiletý představitel Ondřeje Jánského, pubertálního syna Aleny Antalové, si zahrál právě oblíbený a nadějný herec Vojta Kotek. I přes svou prořízlou pusu a nejkritičtějšího stupně dospívání nás dokázal pobavit svými originálními hláškami.

Zdroj: TV Nova

KOTEK A MÁDL: Začínali jako ucha a rozjeli hvězdnou kariéru! Co dělají teď?

Z adolescentního rošťáka ale už vyrostl a je z něj kus chlapa! Není divu, už je z něj skoro třicátník a kariéru má také slušně našlápnutou. Mezi jeho poslední velké úspěchy patří komedie Padesátka, kterou sám režíroval.

Zdroj: Profimedia

 Vojta Kotek si také zahrál v unikátním filmu Vlastníci. Sledujte už teď na Voyo.

3. Nikol Štíborvá
Nikol alias Karolína Krausová ztvárnila seriálovou dceru Etzlera a následně i nevlastní sestru Vojty Kotka. Ten do ní byl v serálu dokonce i zamilovaný. Není divu, už v sedmnácti letech to byla kočka!
 

Zdroj: TV Nova

Tahle dnes devětadvacetiletá mladá žena se v herecké branži už moc neobjevuje, ale slyšet je o ní dost! V šoubyznysu je stále aktivní a nejčastěji se objevuje po boku svých dvou kamarádek Veroniky Arichtevy a Martiny Pártlové.

Zdroj: Profimedia

 

4. Jan Šťastný
Dalším oblíbencem na seznamu je herec Jan Šťastný. V Pojišťovně však ztvárnil ne příliš oblíbeného "France".

Zdroj: TV Nova

Diváci si ho však mohli užít také v Ordinaci v růžové zahradě alias doktora Fryntu.

 

5. Alena Antalová
Tuto herečku a její postavu, která stála u zrodu celého seriálu, nečekal šťastný konec. Alena čili Anna Jánská-Krausová se dočkala velké a spokojené rodiny, ale osudovým se jí stalo právě její srdce.

Zdroj: TV Nova

Tuto rodačku z Bratislavy můžeme vídat hodně i na divadelních prknech v muzikálu Mamma Mia!, Mary Poppins nebo v seriálu Četnické humoresky.

Zdroj: Profimedia

 

Pojišťovnu štěstí můžete sledovat každý víkendový večer na Telce!

 

Nepřehlédněte:

Z blonďatého „chlapečka“ SEXY ZRZKOU Hollywoodu. (Ne)poznáte ji!

Co nevíte o filmu KOUZELNÁ ROMANCE: Šaty vážily 20 kg! A jakou roli hrálo číslo 275?


Novinky z NOVY