Oblíbené BOBULE: Odhalená sexy Voříšková! A CHYBY, kterých jste si nevšimli

Aktualizováno 01.09.2016

Bobule - Tereza Voříšková 2

Tereza Voříšková má na svém kontě filmy, ve kterých ukázala své vnadné křivky. Které to jsou? A všimli jste si chyb, které se ve snímku Bobule vyskytly?

Svou hereckou kariéru krásná Tereza Voříšková odstartovala přímo raketově. Své tělo ukázala již ve filmu Rafťáci, kde odhalila nejen svá ňadra.

Zdroj: archiv

 

Kromě toho jste odhalenou herečku mohli vidět i v pohádce Peklo s princeznou, díky které by klidně mohla být nominována na Miss mokré tričko.

Zdroj: archiv

O něco stydlivější byla ve filmu Bobule. Ve snímku sice byla polonahá, ale její vnady nebyly tolik vidět.

Zdroj: archiv

Těmto krásným křivkám neodolal ani její herecký kolega Kryštof Hádek a při natáčení filmu Bobule se dali dohromady. Jejich vztah je však již minulostí.

Zdroj: TV Nova

 

A právě snímek Bobule se stal 5. nejnavštěvovanějším snímkem v českých kinech za rok 2008. Do kin na komedii zamířilo přes třista tisíc diváků. I tak se ale v úspěšném filmu objevilo pár chyb. Když šla Klára (Tereza Voříšková) pomáhat Honzovi (Kryštof Hádek) na vinici, měla na sobě tmavé triko, ale o několik záběrů později už měla tričko žluté.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

 

I další chyba ve filmu se pojí s Terezou Voříškovou. V záběru,  ve kterém Jirka (Lukáš Langmajer) provokuje berana, je vidět, že v autě na zadním sedadle nikdo nesedí. V další záběru je na oném místě vidět Klára.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTĚ:

Tereza Jordánová opět největší sympaťačkou Ulice

Roztomilá blondýnka: Poznáte ji? Dnes je z ní jedna z nejžádanějších žen světa!


Novinky z NOVY