Jak dnes vypadají a co dělají herecké hvězdy z Modré laguny? Podívejte se, jak si s nimi pohrál neúprosný zub času!

Aktualizováno 17.03.2017

Modrá laguna

Podívejte se s námi, jak po více jak třiceti letech vypadají představitelé Richarda a Emmeliny! Poznali by jste toho plavovlasého klučinu a divokou krásku?

Snad všichni známe legendární adaptaci viktoriánského románu Modrá laguna z roku 1980, jehož autorem je Henry de Vere Stacpoole. Tato jedna z nejromantičtějších záležitostí osmdesátých let dojala svou nevinností a čistotou celého příběhu snad každého. Cudnou erotikou nás zde dráždili Brooke Shields a Christopher Atkins, kteří své role ztvárnili bravurně.

Mladou a neobyčejně půvabnou trosečnici Emmelinu ztvárnila tehdy teprve patnáctiletá herečka Brooke Shields. Stala se vzorem přirozené krásy a svými ladnými rysy a bohatou hřívou okouzluje nejen mladé muže dodnes.

Nebýt statečnosti matky této nadané herečky, Brooke by nebyla vůbec na světě, jelikož rodina jejího otce vyžadovala potrat. Její matka jí však dala šanci na život a od pátého dne jejího života se snažila o její místo na výsluní ve světě show businessu. Svou kariéru započala již v jedenácti měsících jako modelka v reklamě na mýdlo a ve dvanácti letech se poprvé objevila na filmovém plátně.

 Zajímavosti o filmu Modrá laguna: Proč byly nahé záběry s Brooke Shields předabované?

 

Tři roky po natočení úspěšného snímku Modrá laguna se rozhodla pro studium na Princetonu, kde promovala z francouzské literatury. Poté se opět vrátila ke své rozjeté herecké dráze, které se věnuje dodnes.

 

 

I její osobní život byl předmětem mnoha bulvárních článků. Jejími partnery byli např. "superman" Dean Cain, zpěvák Michael Bolton nebo George Michael. Byla dokonce spojována i s prezidentem J. F. Kennedym mladším či Michaelem Jacksonem. Byla provdaná i za slavného tenistu Andre Aggasiho, se kterým se však rozvedla a v současné době je již patnáct let manželkou scénáristy a producenta Chrise Henchyho, se kterým má dvě dcery. V květnu oslavila jednapadesát let, ale na kráse jí rozhodně neubylo!

 


 

Blonďatého kudrnáče Richarda ztvárnil nepříliš známý herec Christopher Atkins, tehdy devatenáctiletý mladík, kterého jsme mohli znát již z televizního seriálu Dallas.

 

J

eho filmová kariéra se poté nastartovala, nicméně Modrá laguna patří mezi jeho nejznámější roli. K té se dostal díky svým aktivitám plavčíka a instruktora plachtění na střední škole.

Roztomilá blondýnka: Poznáte ji? Dnes je z ní jedna z nejžádanějších žen světa!

 

Christopher Atkins se však ještě jednou do "laguny" vrátil a to v roce 2012, kdy bylo natočeno novodobé ztvárnění tohoto robinsovského příběhu. Zde si zahrál otce dívky, která ztroskotala na tropickém ostrově se svým spolužákem.

Zdroj: Nova.cz

Již od roku 1985 je šťastně ženatý a má dvě děti. Jako zajímavost můžeme uvést fakt, že si nechal pantentovat návnadu na rybaření a v současné době vlastní společnost zabývající se outdoorovými sporty.

 Modrou lagunu můžete sledovat dnes ve 12.50 na Nova Cinema.

 

 

Nepřehlédněte:

TI ZESTÁRLI! Jak se změnili herci sitcomu Krok za krokem po 25 letech?

FOTO: Podívejte se, jak se za 14 let změnil sígr z Kameňáku!

Oblíbené BOBULE: Odhalená sexy Voříšková! A CHYBY, kterých jste si nevšimli

Jak DNES vypadají DĚTI z legendární komedie S tebou mě baví svět? Podívejte se


Novinky z NOVY