FILM TÝDNE: Podívejte se na CELOU KOMEDII BABOVŘESKY! I na mobilu!

Aktualizováno 25.08.2016

Babovřesky

Letní speciál na Nově vám vždy v pondělí přinese pořádnou porci zábavy v podobě celovečerní české komedie! Nyní se můžete podívat na oblíbenou komedii Zdeňka Trošky Babovřesky! Tak se bavte! Tím ale nekončíme, zjistěte více.

 

♦♦ PODÍVEJTE SE NA BABOVŘESKY ZDARMA ZDE ♦♦


Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvnou komedií ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Slovy režiséra: "Je to prostě film tak 'trošku' ze života." Po smrti stoleté Trudy zůstanou na konci vesnice lukrativní pozemky se starým domem. To se hodí starostovi a jeho příbuznému, kteří mají na pozemky zálusk a chtějí zde vybudovat autobazar. Jenže pozůstalí Hálovi se synem Adamem, se rozhodnou, že se jim vila líbí a opraví ji, i když v ní prý straší. Podtitul "z dopisu venkovské drbny" naznačuje, že na scénu vstoupí i místní zbožné ženy v čele s "univerzální" klepnou Horáčkovou, která o všem ví, od všeho má klíče, všude byla dvakrát... a uzurpuje si právo do všeho zasahovat. A právě do této vesničky přichází nový farář. Zbožné ženy čekají váženého důstojného pána, ale z auta vyskočí mladý, sportovně vyhlížející asi třicetiletý mladík s dvojsmyslným jménem. Netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit a právě díky tomu se odehrává v Babovřeskách množství humorných situací. 

LETNÍ SPECIÁL vám každé pondělí přinese novou komedii, divácky tolik oblíbenou! Tento týden vám nabízí humorem protkanou Troškovu komedii BABOVŘESKY. A podívat se na ni můžete klidně i někde u vody na vašem mobilu či tabletu. Samozřejmě i na počítači. Bavit vás bude zdarma celý týden!

A v tom následujícím se těšte na další novou várku humoru. Babovřesky 2 uvedeme v Letním speciálu 1. srpna. Následovat bude komedie v čele s Bolkem Polívkou Dědictví aneb Kurva se neříká, a to 8. srpna. A bavit se budete i 15. srpna u animáku Čtyřlístek ve službách krále!

 


 

Letní speciál vám také přináší ty nejlepší díly z oblíbených seriálů UliceOrdinace v růžové zahradě 2. Zcela EXKLUZIVNÍ ukázky z nových dílů z podzimní sezony. Seriálové zkažené klapky. I celé seriály  Na Vodě, Okresní přebor, Gympl s(r)učením omezeným a mnohem víc! Vše se už dozvíte zde.
 

Zdroj: Nova.cz

 

Sledujte filmy online zadarmo na 7 dní na Voyo. Oceňované zahraniční snímky i česká klasika, a to vše bez reklam!


Novinky z NOVY