Další neodolatelný James Bond? Kdo by to podle vás měl být? HLASUJTE!

Aktualizováno 20.08.2019

Kdo by se měl stát příštím Jamesem Bondem?
Zdroj: TV Nova

"Protřepat, nemíchat!" Kdo by podle vás při vyřčení těchto magických slov vypadal a zněl nejlépe? Kdo by měl být vzorem další generace mladých mužů a hrdinou žen a jejich vášnivých snů? Podělte se s námi o vaše představy!

Snad každý z nás zná filmového akčního hrdinu a lamače nejen dívčích srdcí Jamese Bonda. Stejně tak jsou nám dobře známí i jeho představitelé, kterých se v průběhu neuvěřitelných čtyřiadvaceti snímků o tomto charismatickém krasavci vystřídalo celkem šest. Fanoušci bondovek jistě vědí, že v řadě již pětadvacátému ztvárnění, na které se můžeme těšit v roce 2018, bude opět kralovat britský herec Daniel Craig. Kterého z novodobých hereckých "hrdinů" si dokážete představit jako dalšího epického představitele této fenomenální filmové postavy? Hlasujte, kterého fešáka by jste rádi viděli se zbraní v jedné ruce a hollywoodskou kočičkou ve druhé?

 

1. Chris Hemsworth
Mladý, charismatický, v nejlepším věku. To je Chris Hemsworth, kterého snad každý zná jako představitele Thora. Jako James Bond by byl bezpochyby úchvatný. Líbil by se vám?

Zdroj: Instagram / Facebook.com

 

2. Vin Diesel
Pro někoho možná atypická volba, ale přiznejme, že své kvality tento statný muž rozhodně má! Jak by mu asi slušel oblek a povolení zabíjet?

 

Zdroj: Instagram / Facebook.com

 

3. Jason Statham
Tomu se říká výzva! Jasonovi charisma rozhodně nechybí a nejen charisma. Tento krasavec by si jistě zasloužil šanci ukázat nám, jak by tuto filmovou postavu Jamese Bonda pozvedl a obohatil.

 

Zdroj: Profimedia / instagram

 

4. Dwayne Johnson
Ano, přesně tak, Skála. Muž s postavou antického Boha by mohl vnést do filmu určitou jiskru. Kvality na to rozhodně má a svaly bezesporu také.

 

Zdroj: Instagram

 

5. Chris Evans
Další herec, který se objevil a zazářil v hrdinském týmu Avangers. Tento mladý a talentovaný představitel Kapitána Ameriky by se rozhodně neztratil a role Bonda by se jistě zhostil s grácií. Mohl by být snad tento statný "hřebec" vaším favoritem?

 

Zdroj: Archiv TV Nova

 

6. Zac Efron
Zástupce mladé herecké krve, který má talentu na rozdávání. Hrdina nejen teenagerského snímku Muzikál ze střední, oplývající hereckým, pěveckým, ale také tanečním nadání. Co myslíte, jak by to Zacovi šlo se zbraní?

 

Zdroj: Profimedia

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nepřekonatelný James Bond: Který je podle vás ten pravý AGENT 007? Hlasujte!

Nevaž se, odvaž se! Kdo je ten největší seriálový BOHÉM? HLASUJTE!


Novinky z NOVY